2 erkek çocuğunu istismar eden 57 yaşındaki zanlı, gazetecilere tepki gösterdi | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

8 Mart 2021 - 08:40

2 erkek çocuğunu istismar eden 57 yaşındaki zanlı, gazetecilere tepki gösterdi

Tokat’ın Erbaa ilçesinde bir kafede erkek çocuğunu taciz eden zanlı, kafedekilerin şikayeti üzerine yakalandı. Daha önce bir erkek çocuğunu daha istismar ettiği ortaya çıkan zanlı, gözaltına alındığı esnada “Çek yavrum çek” diyerek gazetecilere tepki gösterdi.

2 erkek çocuğunu istismar eden 57 yaşındaki zanlı, gazetecilere tepki gösterdi
Son Güncelleme :

19 Haziran 2020 - 17:18

Tokat’ın Erbaa ilçesinde, 2 erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen A.Z. (57) tutuklanarak, cezaevine gönderildi.A.Z, iddiaya göre geçen salı günü yanında K.P (12) ile bir kafeteryaya geldi.

A.Z, kafeteryada oturdukları sırada çocuğa istismarda bulundu. Durumu fark eden kafeterya çalışanları polisi aradı. Ancak polis ekipleri gelmeden A.Z. yanındaki K.P. ile kafeteryadan çıktı.

BAŞKA BİR ÇOCUĞU DAHA İSTİSMAR ETMİŞ

Çevredekilerin anlatımları doğrultusunda iz süren polis ekipleri, A.Z’yi çocukla birlikte bindiği takside yakaladı. Yapılan araştırmada A.Z’nin, B.T. (14) isimli çocuğu da istismar ettiği ortaya çıktı.”ÇEK YAVRUM ÇEK”2 çocuk, Samsun Çocuk İzlem Merkezi’ne (ÇİM) gönderilirken gözaltına alınan A.Z, sevk edildiği adliyede, tutuklanarak Çamlıbel T Tipi Kapalı Cezaevi’ne koyuldu.

A.Z. adliye çıkışında kendisini görüntüleyen basın mensuplarına, “Çek medya. Çek yavrum çek” dedi.

DAHA ÖNCE DE ÇOCUĞU İSTİSMARDAN 10 YIL CEZA ALMIŞ

Daha önce adam yaralama suçundan hüküm giydiği belirlenen A.Z’nin ‘çocuğa yönelik cinsel istismar’ suçundan 10 yıl hapis cezası aldığı, kararın halen istinaf mahkemesinde olduğu öğrenildi.

 

 

 

dha