45 yaşındaki Burcu Esmersoy 15 yaş küçük sevgilisi Nazım Akmandil’e olan aşkını haykırdı!

Instagram'da 4 milyon takipçiye sahip olan ünlü sunucu Burcu Esmersoy, yaptığı her paylaşım ile adından söz ettiriyor. Açıklamaları magazin gündemine damga vuran, iddialı pozları sosyal medyayı sallayan Burcu Esmersoy, yine tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı. 2019'da Berk Suyabatmaz'dan boşanan Burcu Esmersoy, iki yıllık aşk orucunu bozmuştu. Esmersoy'un sır gibi sakladığı aşkının kendisinden 15 yaş küçük Nazım Akmandil olduğu ortaya çıkmıştı. Katıldığı programda aşk itirafıyla gündem olan ünlü sunucu Burcu Esmersoy'un evlilik itirafı şaşırttı.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy’un evlilik itirafı şaşırttı. Uzun süredir ekranlarda yer almayan isim, Demirkol’un sorusuna karşılık aşk hayatı ile ilgili şaşırtan bir açıklamada bulundu.

45 yaşındaki ünlü sunucu Burcu Esmersoy, 2018 yılında evlendiği Berk Suyabatmaz ile 2019 yılında boşanma kararı almıştı. Güzel sunucu, Suyabatmaz’dan önce ise Massimo Cusimano ile hayatını birleştirmiş ve sonrasında 2008 yılında yollarını ayırmıştı.

EVLİLİK İTİRAFI ŞAŞIRTTI!

Ünlü sunucu, konuk olduğu Mehmet Demirkol’un “Evlenmeyi düşünüyor musun?” sorusuna karşılık “Çok aşığım, evlenirim” yanıtını verdi.

“BUNDAN SONRA SORU MU SORULUR?”

Esmersoy’u bu açık sözlü yanıtına karşılık Mehmet Demirkol’un “Bundan sonra soru mu sorulur?” yanıtını vermesi stüdyoyu kahkahaya boğdu.

“ARTIK ‘HAYIRLI OLSUN’ DEYİN”

Eski eşi ile 2019 yıllarında yollarını ayıran Burcu Esmersoy geçtiğimiz aylarda sevgilisi Nazım Akmandil ile görüntülenmiş ve gazetecilerin “Burcu Hanım yeni ilişkiniz hayırlı olsun, ne zaman başladı?” sorusuna karşılık “Artık ‘Hayırlı olsun’ deyin, ilişkimiz uzun zamandır var” karşılığını vermişti.

EKRANLARA DÖNÜŞ İÇİN SİNYAL VERDİ
Yine Demirkol’un ekranlara geri dönüp dönmeyeceğini sormasına karşılık Burcu Esmersoy’un “Gece 12’de program yapacaksın deseler bir saniye beklemem” yanıtını vermesi de dikkat çekti.

Ünlü sunucu böylece ekranlara dönüş için ilk sinyali de verdi.

Burcu Esmersoy yüzü olduğu gözlük markasının tanıtımı için önceki gün Kuruçeşme’deydi. Muhabirlerle sohbet eden Esmersoy eski eşlerini anlattı.

Sunucu, 2005-2008 yılları arasında İtalyan iş insanı Massimo Cusimano ile evli kalmıştı.

2018’de nikah masasına oturduğu Berk Suyabatmaz’dan ise ertesi yıl boşanmıştı.

‘ORASI BOŞ GEÇEN BİR ZAMAN’

Posta’nın haberine göre;İtalya’da geçirdiği zamandan pişmanlık duyduğunu söyleyen Esmersoy “Kızıyorum kendime. Televizyonculuğa geç başlamışım.

Bir tane yurtdışı maceram oldu. Evlendik, geri geldik. Orası boş geçen bir zaman, yok yani bende” diye konuştu.

Burcu Esmersoy, “İlk eşim Formula 1 seyahatlerinde falandı. Ben de Türkiye’de yaşamaya çalışıyordum. Buraya gelemediğimiz bir dönem oldu.

 

Sabah

YORUM