91. saatte mucize! Ünlülerden Ayda bebek paylaşımları -Süper Kulüp

25 Kasım 2020 - 17:45

91. saatte mucize! Ünlülerden Ayda bebek paylaşımları

91. saatte mucize! Ünlülerden Ayda bebek paylaşımları
Son Güncelleme :

04 Kasım 2020 - 11:04

1

Ünlüler, sosyal medya hesabından Ayda bebeğin kurtarılma anını sosyal medya hesaplarından paylaştılar. İşte o paylaşımlar

2

ACUN ILICALI "Umut oldukça hayat güzeldir! Bu günler geçecek, atlatacağız. Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Tüm İzmir halkına bir kez daha geçmiş olsun. Bir daha aynı acıların yaşanmaması için gerekli önlemleri almalıyız. Canla başla çalışarak minik kardeşlerimizi kurtaran arama kurtarma ekiplerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Elif ve Ayda’yı Allah bize bağışladı. Yaşadığım mutluluğun tarifi yok. İki yavrumuza da acil şifalar diliyorum."

3

HADİSE "Sen umutsun Ayda. 91 saat hala gülümsüyor olmanın bize yaşattığı mutluluğu tarif edebileceğim bir kelime yok. Umarım mucizeler yaşanmaya devam eder."

4

FAHRİYE EVCENUzun uzun baktım bu fotoğrafa. İçinde sevgi var, umut var, güzel ruhlar var, çaba, mücadele ve zafer var, dayanma gücü̈ var. 65 saat var. 91 saat var..! Biraz endişe, biraz kaygı var. Sabır var, şefkat var, inanç var; muhtemelen ölüp ölüp dirilen bir anne var.. Hayat var, mutluluk var, biraz gürültü, biraz sükûnet var.. Ve güven var..O elleri sımsıkı tutan minicik ellerinizden öperim Elif & Ayda.. size sımsıkı sarılmak istiyorum.. Tutulan ellere de nasıl teşekkür etsek az. Kurtarma ekiplerine sonsuz tesekkürler. Sizin hakkınız nasıl ödenir? Bize sevginin gücünü bir kez daha hatırlattığınız için teşekkür ederiz.. Nasıl ki ateş ışığın başlangıcıysa, sevgi de var olmanın başlangıcı.

5

SABA TÜMER "91. saat ve yine bir mucize...Radyo açık taksi şoförü gözyaşları içinde; ben gözyaşları içinde miniğimizin kurtarılışını dinliyoruz. Çok şükürler olsun. Umudumuzsun Ayda bebek. Hayata yeniden hoş geldin Ayda. Bundan sonra yüzün hep gülsün, hep mutlu ol inşallah..."

6

BENGÜ "Hoş geldin Ayda, hoş geldin yavrum hoş geldin!!! Allah'ım sen çok büyüksün. Tüm arama kurtarma ekipleri hepimizin hakkı size helal olsun!"

7

ZEYNEP TANDOĞAN "Yavrum benim. 91 saat aç, susuz, üşümüş, korkmuş, karanlıkta, betonlar altında... Allah kurtarma ekiplerimizden razı olsun. Allah ve melekleri yanınızda olsun"

8

DEMET ŞENER "Allah'ım sana çok şükür... O güzel yüzünü severim senin. Sabah mutluluğumuz oldun hepimizin. Mucizenin adı Ayda"

9

MİNE TUGAY "Hala umut var"

10

AYLA ÇELİK "Çok şükür... Binlerce şükür... Tüm kurtarma ekiplerine binlerce şükür ve teşekkür. Günlerdir canlarını ortaya koydular, canlarımız için. Bir minik yavrumuz daha hayata döndü onların ellerinde."

11

NUR FETTAHOĞLU "Mucizelere uyanmak"

12

IVANA SERT "Bir Melek daha kurtuldu.... Allah’ım çok büyüksün"

13

FETTAH CAN "Ayda bebek 91 saat sonunda kurtuldu. Allah'ım sana çok şükür"

14

ÖZLEM YILDIZ "Allah'ım sana şükürler olsun. Yine bir mucize"

15

BERGÜZAR KOREL "Ayda bebek... Mucizemiz... Umudumuz... 'Çok güzel gülümsüyordu, enkazdan çıkmamış kadar güzeldi.' Kahramanlarımız ayağınıza taş değmesin. Allah'ım sizi hep korusun"

16

ECE ERKEN "Ayda"

17

BERFU YENENLER "Nasıl güzel bir sabah... Sen mükemmelsin"

18

SERHAT TEOMAN "91 saat sonra yeni bir mucize... Ayda Gezgin"

19

İSMAİL EGE ŞAŞMAZ "Sabaha mucizeyle uyanmak"

20

HAKAN HATİPOĞLU "Mucizenin bugünkü adı 4 yaşındaki dünyalar tatlısı Ayda... Hayatta pes etmeyi düşündüğünüz bir an varsa 91 saat dayanan Ayda'yı düşünsün"

21

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN "Tekrar hoşgeldin Ayda Bebek"

22

ALİ ERSAN DURU "Hoşgeldin Ayda.. Çok güzel uzun sağlık bir ömrün olsun. Hep mutlu ol bebeğim"

23

HANDE ERÇEL "Ayda bebek... Umut oldun"