Acı veda... Geriye fotoğrafları kaldı -Süper Kulüp

4 Aralık 2020 - 17:46

Acı veda… Geriye fotoğrafları kaldı

Acı veda… Geriye fotoğrafları kaldı
Son Güncelleme :

05 Kasım 2020 - 13:12

1

Seferihisar ilçesi açıklarında 30 Ekim'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde Bayraklı ilçesindeki Rıza Bey Apartmanı da yıkıldı.

2

Depremden önce Rıza Bey Apartmanı'nın birinci katında bulunan diş polikliniğine saat 15.00'teki randevuları için gelen anneanne Belgin Özcan ile torunu Mahmut Baran Karael enkaz altında kaldı.

3

Depremin 5'inci günde arama kurtarma ekipleri, enkazdan ilkokul birinci sınıf öğrencisi Karael ile anneannesi Özcan'ın cansız bedenlerini çıkarıp, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırdı. 

4

Belgin Özcan ve torunu Mahmut Baran Karael'in yakınları tarafından alınan cenazeleri memleketleri Aydın'ın Nazilli ilçesine götürüldü. Anneanne ve torunu için bugün ikindide Nazilli Otogar Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

5

Cenazeye, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk, Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu, Karael ve Özcan'ın yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

6

Cenazede annesini ve oğlunu kaybetmenin acısını yaşayan Özlem Karael ile eşi Sabri Karael güçlükle ayakta durabildi.