Acun Ilıcalı’nın kızlarının kıyafetleri fiyatlarıyla gündemde!

Acun Ilıcalı ve kızlarının Londra'da eğlence merkezinde paylaştıkları fotoğrafta giydikleri kıyafetlerinin fiyatları dudak uçuklattı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde kızları ile Londra’daki Winter Wonderland’ten fotoğraf paylaşmıştı. Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın ardından en küçük kızı Melisa’nın kıyafetlerinin fiyatları konuşulmuştu. Şimdi ise Yasemin Ilıcalı’nın giydiği montu ve ayakkabısının fiyatı gündemde.

Ilıcalı kızları ve torunuyla birlikte çıktığı tatil için Londra’yı tercih etti. Dört kızı ve torunuyla gittiği eğlence merkezinde çekindikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Başarılı yapımcının paylaşımına takipçilerinden çokça beğeni ve yorum geldi. Geçtiğimiz günlerde Melisa’nın giydiği 11 bin TL olan pahalı elbise gündeme gelmişti. Şimdi ise Ilıcalı’nın paylaşımında Yasemin Ilıcalı’nın üstündeki kıyafetlerin fiyatları gündem oldu. Başarılı televizyoncunun kızı Yasemin’in üstündeki montun fiyatının 30 bin TL, giydiği ayakkabının ise 15 bin TL olduğu ortaya çıktı.

 

YORUM