Adı, aile içi şiddet olaylarına karışan ünlüler -Süper Kulüp

4 Aralık 2020 - 13:47

Adı, aile içi şiddet olaylarına karışan ünlüler

Adı, aile içi şiddet olaylarına karışan ünlüler
Son Güncelleme :

04 Kasım 2020 - 11:04

1

Öte yandan Johnny Depp, eşine ya da sevgilisine şiddet uyguladığı iddia edilen hatta bu yüzden mahkemelerde kendini savunmak zorunda kalan tek ünlü değil. İşte gösteri dünyasının şiddet iddiasıyla gündeme taşınan ünlüleri...

2

JOHNNY DEPP Johnny Depp, eski eşi Amber Heard'ün evlilikleri sırasında kendisine şiddet uyguladığı iddialarını manşetine taşıyıp hakkında 'eş döven' tanımını kullanan The Sun gazetesine karşı açtığı iftira davasını kaybetti. Depp, "imajını zedelediği" gerekçesiyle gazeteden tazminat talep etmişti. Fakat bu talebi de reddedildi.

3

SEAN PENN Sean Penn, 1989 yılında o zaman evli olduğu Madonna'ya şiddet uyguladığı iddiasıyla gözaltına alındı. O dönemin magazin gazeteleri, Penn'in Madonna'yı bağlayıp 9 saat boyunca işkence yaptığını ileri sürdü. Fakat aradan yıllar geçtikten sonra 2015'te Madonna tüm bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

4

WOODY ALLEN Evlatlık kızıyla evlenerek eşine az rastlanan bir skandala imza atan yönetmen Woody Allen, 2014 yılında bir şiddet iddiasıyla gündeme geldi. Eski eşi Mia Farrow'un evlatlık kızı, henüz 7 yaşındayken Allen'in, evlerinin çatı kadında kendisine tacizde bulunduğunu iddia etti. Allen bu iddialara karşı sessiz kaldı.

5

CHRIS BROWN Rihanna'nın 2009 yılında o dönemde nişanlı olduğu Chris Brown'dan şiddet gördüğü için Grammy törenine katılamadığını hatırlamayan yok. O gece gördüğü şiddetin kanıtı olan fotoğraf da Los Angeles polisi tarafından basına dağıtılmıştı. Güzel şarkıcı, bir süre sonra Chris Brown ile ilişkisine bir şans daha vermek istese de çift yollarını kesin olarak ayırdı.

6

MİCHAEL FASSBENDER Michael Fassbender, eski sevgilisi Sunawin Andrews'a sandalye fırlatıp burnunun kırılmasına neden olduğu iddiasıyla uzun süre gündemde kaldı. Andrews, Fassbender'ın bir keresinde de arkadaşlarıyla yemek yerken eski sevgilisi yanına geldiği için ünlü aktörün kendisini darp ettiği iddiasıyla polise de başvurmuştu.

7

TOMMY LEE Tommy Lee, 1998'de o dönem evli olduğu Pamela Anderson'a şiddet uyguladığı iddiasıyla altı ay hapis cezası aldı.

8

NİCOLAS CAGE Oscar ödüllü oyuncu Nicolas Cage, 2011 yılında o dönemde evli olduğu Alice Kim'e şiddet uyguladığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

9

EMINEM Eminem, 2000 yılında eski eşi Kim Mathers'a şiddet uyguladığını itiraf etmişti.