adL ve ünlü stil danışmanı Mert Aslan ‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’

Kadın ruhunu kıyafete yansıtan ünlü moda markası
adL ve ünlü stil danışmanı Mert Aslan,
adL 2015-16 Sonbahar-Kış ‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ abiye koleksiyon lansmanına
Burcu Esmersoy, Özge Ulusoy,
Azra Akın, Pınar Altuğ, Gül Gölge Saygı, Işıl Reçber, Aslı Şen,
Nazlı Goldenberg, Eylem Şenkal, Ayşe Tolga, Ayşe Kucuroğlu, Moda Tukusu Yasemin Öğün ve Ayşegül Afacan Köksal, Özlem Kaymaz, Banu Savcı, Deniz Marşan gibi ünlüler akın etti.Koleksiyonun etkisinde kalan ünlü isimler Mert Aslan’a övgüler yağdırdı.

BURCU ESMERSOY ‘‘Mert’in yaptığı herşeye bayılıyorum onu anlatmaya kelimeler yetmez çok zarif ne yaptığını bilen bir arkadaşım. Banada zamanında öğrettiği gibi zamansız bir kolesksiyon hazırlamış. ’’

GÜL GÖLGE SAYGI ‘‘Ben koleksiyonu önceden biliyorum, koleksiyonun yüzü olarak gerçekten çok başarılı buluyorum En çok üzerimdeki siyah elbiseyi ve smokin elbise tasarımını beğendim.

ÖZGE ULUSOY ‘‘ Çalışkan, komik ve çok zevkli arkadaşım yine çok şık bir koleksiyon hazırlamış, dönemi olmayan zarif gece elbiseleri harika… Biz Mert’le aynı çatıda bir aile gibiyiz, ne kadar önceden bilsemde koleksiyonu yeni bir kaç parça eklenmiş şaşırtmadı çok güzel bir koleksiyon’’

AZRA AKIN ‘‘Ceketler, kadife ve badıleri çok sevdim. Gece için uygun nostaljik şık kıyafetler var. Çok başarılı buldum, kadınlar için kullanışlı tasarımlar. Canım arkadaşım çok tatlı, zarif, yardımsever ve ilhamverici bu sıcaklığıda tasarımlarına yansımış’’

PINAR ALTUĞ ‘‘Arkadaşım, gece ağırlıklı olsada gündüze de uyarlanabilecek çok güzel tasarımlar hazırlamış, çok beğendim birkaç parçayı hemen aldım.

SİYAHIN LÜKSÜ VE SEKSİLİĞİ KADININ GECESİNDE BULUŞUYOR…

adL ‘‘NİGHT ZOOM STYLED BY MERT ASLAN’’ KOLEKSİYONU GÜL GÖLGE SAYGI İLE HAYAT BULDU…

Kadın ruhunu kıyafete yansıtan ünlü moda markası
adL ve ünlü stil danışmanı Mert Aslan,
adL 2015-16 Sonbahar-Kış ‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ abiye koleksiyonu için start verdi. Koleksiyonun yüzü güzel ve başarılı sunucu-köşe yazarı Gül Gölge Saygı tüm zarifliği ve güzelliğiyle kıyafetlere hayat verdi.

“Zamansız Stil” fikrinin devamı olan ‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’, moda editörü ve stil danışmanı Mert Aslan’ın modaya ve stile bakış açısının bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Maskülen tavırlarla kadınsı detayların ustaca birleşiminden doğan koleksiyonda erkeksi kesimler, kadife, dantel, payet, saten ve kaşmir kumaşlarla lüksü ve seksiliği hissettiren materyaller öne çıkıyor. Siyah, bordo, altın ve ekru koleksiyonun ana renkleri olarak dikkat çekiyor. 46 parçadan oluşan koleksiyon kadının gece şıklığını ve lüksünü en ince detaylarıyla moda severlere sunuyor…

Ünlü Moda editörü ve Stil Danışmanı Mert Aslan ‘‘Özgür ve hissettiği gibi giyinen 70’ler kadınından ilham aldım. Maskülen ve seksiliğin etkisiyle koleksiyon daha da güçleniyor. adL ile uzun yıllardır birlikteyiz, farklı olarak bu iki sezondur tasarımlarda buluşuyoruz. Talepler ve tepkiler çok güzel, bizde karşılık olarak siyahın hakim olduğu, kadının gücü ve dişiliğinin ön planda olduğu şık bir koleksiyon hazırladık’’ dedi.

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık ‘‘Gece şıklığı denilince ‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ ilk akla gelen isimlerden oldu. Kadınların hayal ettikleri görünüme ulaşmaları için keyifle çalışarak zamansız stil ve birbirinden farklı detaylarla koleksiyonumuzu zenginleştirdik. Tasarımlarımızı stilize ederek bizi her zaman heyecanlandırmayı ve mutlu etmeyi başaran Mert Aslan, şıklığından ve tarzından ödün vermeyen kadınlar için hazırladığı koleksiyonumuzun çok beğenileceğine inanıyoruz’’ dedi.