AĞLATAN DEFİLENİN SPONSORU İRANLI İŞ ADAMI SAİT EMİR YENİ REZA ZARRAB MI? - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

25 Ekim 2020 - 16:57

AĞLATAN DEFİLENİN SPONSORU İRANLI İŞ ADAMI SAİT EMİR YENİ REZA ZARRAB MI?

Türk modasının efsane ismi Yıldırım Mayruk’un geçtiğimiz günlerde Fişekhane’de düzenlenen jübilesini yaptığı defilesinin yankıları sürerken arkasında bir çok dedikoduyu’da beraberinde getirdi.

AĞLATAN DEFİLENİN SPONSORU İRANLI İŞ ADAMI SAİT EMİR YENİ REZA ZARRAB MI?
Son Güncelleme :

09 Ekim 2020 - 7:20

Türk modasının efsane ismi Yıldırım Mayruk’un geçtiğimiz günlerde Fişekhane’de düzenlenen jübilesini yaptığı defilesinin yankıları sürerken arkasında bir çok dedikoduyu’da beraberinde getirdi.

“AĞLATAN DEFİLENİN PERDE ARKASI “

İşte Cemiyet Dünyasında kulaktan kulağa konuşulan defilenin ana sponsoru olarak lanse edilen ve defile için hatırı sayılır bir para harcayan iranlı iş adamı Sait Emir magazin dünyasında şimdilerde en çok merak edilen isim oldu.

” ON PARMAĞINDA ON MARİFET “

İnternet arama motoru Google’a girince İranlı iş adamı Sait Emir ile ilgili on parmağında on marifet var dedirtecek haberler göze çarpıyor.

“PİLOT,DİŞCİ,DALGIÇ,DANS EĞİTMENİ “

Avrupa ve Kanada’da çeşitli alanlarda faliyet gösteren İşadamı, Pilot,Dişçi,Dans Eğitmeni ve Dalgıç gibi bir çok alanda var. kendisini ünlülerin diş hekimi olarak öven haberlerin derlendiği internet siteleri göze çarparken, milyonluk sponsorluklara imza atan bir dişçi Türkiye’de var mı sorusunu akıllara getirdi.

YENİ REZA ZARRAB MI ?

Biraz araştırma yapınca ilginç bilgiler kulağıma geldi her ne kadar iddialar üzerine gelen dedikodular olsa da işadamı Sait Emir’in yaşantısı bize İranlı hemşehrisi Reza Zarrab’ı akıllara getirdi. Zarrab’ta ilk Türkiye’ye geldiğinde söz yazarı olduğunu müzik ile uğraştığını besteleri olduğunu söylemiş ve o dönem bir çok geceye ana sponsor olmuş aynı Sait Emir gibi çok göz önünde olmayı tercih etmemişti.

“PARA KAYNAGI MERAK KONUSU OLDU “

Gelelim tekrar Sait Emir’e… Yıldırım Mayruk Defilesi için hatırı sayılır bir para harcamış, bununla da kalmayan İşadamı gecenin her yerde haber olması için bir pr şirketine de milyon tl’yi bulan bir rakam ödemiş. Ama her ne hikmetse gecenin sponsoru olan Sait Emir sahnede yoktu,en azından kendisine bir plaket verilebildi, onuda öğrendim meğerse
Sait Emir bir takım nedenlerden dolayı göz önünde olmak istemiyormuş….

“SPONSOR OLURUM BİR ŞARTIM VAR “

Sosyal medya hesabında milyonluk arabaları, uçağın kokpit bölümünde fotograflar, Dünyanın bir çok ülkesinde yaptığı paylaşımları ile göze çarpan işadamı duyduğuma göre sponsor olduğu yerlere T.S isimli Güzelin sunucu olmasını şart koşuyormuş….

” HER TAŞIN ALTINDAN O ÇIKIYOR “

Geçtiğimiz yıllarda’da İstanbul’da düzenlenen bir moda kanalının defilesinede sponsor olan İranlı işadamı anlaşılan o ki İrandan kazandıklarını Türkiye’de tanınmak için harcıyor.

Önümüzdeki Aylarda H.A isimli ünlü bir modacınında defilesine ana sponsor olduğu konuşulan İşadamının ünlü isimlerle bir araya gelmesini sağlayan
T.S isimli sunucu ise bu kadar koşturmasının mükafatını güzel bir hediye ile taçlandırmış…

“İLLEGAL BAHİS SİTESİ VAR İDDİASI “

Kendisini tanıtırken ünlülerin diş hekimi olarak tanıtan ve dans eğitmeni olduğunu söyleyen işadamı Sait Emir’in yurt dışında İllegal bahis siteleri sahibi olduğu iddia edilince, bende bu kadar paranın ancak illegal bir işle alakalı olabileceğini düşündüm…

Yoksa hangi diş hekimi milyonluk gecelere sponsor olabilir…

Bakalım İranlı İşadamı Sait Emir İranlı hemşehrisi Reza Zarrab gibi ülkemizde adını Altın Harflerle yazdırmayı başaracak mı…..

Unutmadan söyleyeyim; her defileye Sponsor olmak için yarışan Sait Emir’in Kız Kardeşinin İran’da cezaevinde olduğuda kulağıma gelince yeter bu kadar dedikodu dedim.

Belki yarın İstanbul Bomonti Divan Residance’de yaşandığı iddia edilen güzel şeyleri de yazarım….

Kalın Sağlıcakla….