Ajda Pekkan: ‘Metroya da metrobüse de hiç binmedim, hele Marmaray’ı çok merak ediyorum…’

featured
service

Ünlü olmanın çok büyük bir sorumluluk olduğunu söyleyen Süperstar Ajda Pekkan, “İstanbul’u gönlümce gezmek istiyorum ama olmuyor. Mesela Kapalıçarşı’yı, Tahtakale’yı, Perşembe Pazarı’nı veya Galata’yı gezmek istiyorum ama uzun yıllardır buralara gitmiyorum. İçimde ukdedir bu” dedi.

“Metrobüse, İDO’ya hiç binmedim, çok merak ediyorum. Metroya da metrobüse de hiç binmedim. Hele Marmaray’ı çok merak ediyorum. Vapura binmek de çok istiyorum” şeklinde konuşan Pekkan, “Deniz albayıydı babam, onunla binerdik küçükken. O günler hâlâ aklıma geliyor” ifadelerini kullandı.

“BEN İNCİNMEDİĞİM HER YERE GİDERİM”

Pekkan, zaman zaman Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde gerçekleştirilen etkinliklere katıldığı için yapılan eleştirilere de yanıt verdi. Pekkan, “Niye eleştirildiğimizi anlamıyorum gerçekten. Cumhurbaşkanımız, tüm milletimizin seçimi ile belirlenmiş bir kişi ve hepimizin Cumhurbaşkanıdır. Neticede şahısları değil ülkemizi temsil ediyor” dedi.

Pekkan, “Beni, Cumhurbaşkanımız, devletimiz herhangi bir organizasyona davet ettiği zaman tabii ki müsaitlik durumuma göre icabet edip katılıyorum. Sosyal medyada bu tarz eleştirileri de çok önemsemiyorum bu açıdan. Ben incinmediğim her yere giderim. Benim için önemli olan bu” diye konuştu.

“SANATÇI SAHNEDE KENDİNİ NASIL İYİ HİSSEDİYORSA ÖYLE GİYİNMELİ”

Ajda Pekkan, “Bazı kadın sanatçılarımızın sahne kıyafetlerini çok eleştiren bir kesim oldu. Siz ne düşünüyorsunuz?” sorusuna da şöyle yanıt verdi:

“Bu eleştiriler benim için olabilir, başka bir kadın meslektaşım için de olabilir. Önemli olan sanatçının nasıl giyinmek istediği. Sahnede kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle giyinmeli. Ben bu açıdan kadın sanatçılarımızı destekliyorum.”

Röportajın tamamı için tıklayın!

Ajda Pekkan: ‘Metroya da metrobüse de hiç binmedim, hele Marmaray’ı çok merak ediyorum…’