Alec Baldwin'in altıncı çocuğu dünyaya geldi - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

21 Eylül 2020 - 05:44

Alec Baldwin’in altıncı çocuğu dünyaya geldi

Alec Baldwin altıncı, eşi Hilaria ise beşinci kez bebek sevinci yaşıyor. 62 yaşındaki ABD’li oyuncunun fitness eğitmeni olan 36 yaşındaki eşi, doğum haberini Instagram paylaşımıyla duyurdu ve bir erkek bebekleri daha olduğunu söyledi.

Alec Baldwin’in altıncı çocuğu dünyaya geldi
Son Güncelleme :

11 Eylül 2020 - 13:00

1

Alec Baldwin altıncı, eşi Hilaria ise beşinci kez bebek sevinci yaşıyor. 62 yaşındaki ABD'li oyuncunun fitness eğitmeni olan 36 yaşındaki eşi, doğum haberini Instagram paylaşımıyla duyurdu ve bir erkek bebekleri daha olduğunu söyledi.

2

Hilaria Baldwin, "Dün akşam bir bebeğimiz oldu. O, mükemmel ve daha mutlu olamazdık. İsim için bizi izlemeye devam edin" notunu yazdı.

3

Alec Baldwin de dördüncü oğlunun, koluna çıkarttığı ayak izini gösteren bir fotoğraf paylaştı.

4

Yeni doğan bebek; Carmen (6), Rafael (5), Leonardo (3) ve Romeo'dan (2) oluşan kalabalık aileye katılacak.

5

Hilaria Baldwin, geçen yıl Nisan'da ve Kasım'da iki kez düşükle sonuçlanan hamilelik yaşadıktan sonra, beşinci çocuğuna hamile olduğunu geçtiğimiz Nisan'da duyurmuştu. Düşük üzüntüsünün ardından sağlıklı hamileliğini, "Yeniden başlıyoruz" notuyla açıklamıştı.

6

011 yılında tanışan Alec ve Hilaria Baldwin çifti, 29 Haziran 2012’de evlenmiş, ilk çocukları 2014'te dünyaya gelmişti.

7

Baldwin'in önceki evliliğinden bir de 24 yaşında Ireland Baldwin adında bir kızı bulunuyor. Baldwin, Kim Basinger ile fırtınalı bir evlilik yaşamış, Hollywood'un olaylı davalarından biriyle 2002'de yollarını ayırmıştı. Kızları Ireland, şimdilerde ünlü bir model.