Alişan’ı cenazede yalnız bıraktı denilen Demet Akalın, sessizliğini bozdu

featured
service

Şarkıcı Demet Akalın, yakın dostu Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın cenazesine gelmemiş ve konser programlarını da iptal etmemişti. Bu nedenle vefasızlıkla suçlanan Akalın, sessizliğini bozdu. Şarkıcı, hakkındaki iddialara sert tondan yanıt verdi.

Şarkıcı Alişan’ın koronadan vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş’ın cenazesine yakın dostu Demet Akalın’ın katılmaması ve son olarak Seda Sayan’ın konserlerini yasta olduğunu belirterek iptal etmesi fakat Akalın’ın iptal etmemesi haberleri, ünlü ismi gündeme taşımıştı.

Tüm tepkilere yanıt veren şarkıcı, kendisini vefasızlıkla suçlayanlara; ‘Ben iki gündür Alişan’ın yanındayım. Beni bu işlerin içine sokmayın! İnsanlar acılı! Sabah mezarlıktaydım, kızının mandalinası babasının üstünde toprağın üstünde! Tüm tepkilere yanıt veren şarkıcı, kendisini vefasızlıkla suçlayanlara; ‘Ben iki gündür Alişan’ın yanındayım. Beni bu işlerin içine sokmayın! İnsanlar acılı! Sabah mezarlıktaydım, kızının Ayıptır, günahtır, acı bu acı ya! Magazinlik değil konu ne garipsiniz ayıp. Konuşacak çok şey varda o gözünün yaşı dinmeyen aileyi düşünen yok. İnsan mezarlıkta ne olduğunu anlıyor. Gelen varsa anlardı.’ dedi.

 

Alişan’ı cenazede yalnız bıraktı denilen Demet Akalın, sessizliğini bozdu