Alişan’ın eşi Buse Varol’dan ilk açıklama geldi

featured
service

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol’un boşanma kararı aldığı yönünde çıkan haberler magazin gündemine bomba gibi düştü. Buse Varol, 2. Sayfa programına bağlanarak olayın iç yüzünü anlattı. Fotoğrafları neden kaldırdığını açıklayan Varol, boşanma iddialarına da yanıt verdi.

Selçuk Tektaş’ın koronavirüse yenik düşmesi nedeniyle zor günler geçiren Buse Varol ile Alişan çiftinin evliliğinde kriz çıktığı iddia edildi. İkilinin boşanma kararı aldığı öne sürüldü. Magazin basınının gözde çifti ayrılık haberleri ile gündeme bomba gibi düştü.

Ünlü çift, iddialar karşısında sessizliğini korurken geçtiğimiz gün sosyal medyadan paylaşımda bulundu. Alişan, eşi ile çekildiği kareyi nazar boncuğu koyarak paylaşırken Buse Varol da kendi sayfasında yer vererek “canım kocam” notunu düştü.

2. Sayfa programına telefonla bağlanan Buse Varol, boşanma iddialarına açıklık getirdi. Varol, şunları söyledi:

“Allah’a çok şükür hiçbir sıkıntımız evlilikle alakalı ya da aile ile alakalı hiçbir şey yok. Birisi bir haber yapmış, YouTube kanalında birisi hiç tanınmayan. Tıklansın diye ‘ünlü çift boşanıyor’ yazmış. Galiba Alişan’la fotoğraf paylaşmıyorum diye böyle bir haber çıktığını düşünüyorum. Ama öte yandan da şöyle bir durum var; Selçuk’un eşi Merve benim eltim ama kız kardeş gibiyiz gerçekten. Bu süreci elimizden geldiğince onun yanında olup birlikte atlatmaya çalışıyoruz. Ve bu dönemde Alişan’la fotoğraf paylaşıp aşk pozları vermek istemedim. Kendimce bunu doğru bulmadım Merve’ye karşı. Orada eltim eşini kaybetmiş ben kocama sarılarak el ele tutuşarak ‘aşkım, canım, cicim’ fotoğrafları koymak istemedim. Bu yüzden de uzun zamandır paylaşım yapmıyorum Alişan’la… Bundan da çıkmış olabileceğini düşünüyorum. Ama herkesi aydınlatayım hiç böyle bir şey yok.

Güzel bir evliliğim var ve iki tane küçük çocuğum var. Gerçekten mutluyum her şey yolunda, sadece şu anda insanların birazcık hassas olması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü biz çok büyük bir acı yaşıyoruz ailecek. Bu süreçte hep ona destek oluyorum. Biz bu kadar acı ve kötü şeyler yaşarken insanların da bir şekilde üzerine daha çok yalan yanlış haberlerle bir şeyler paylaşıyor olması açıkçası beni çok üzdü. Ama böyle bir şey kesinlikle ama kesinlikle yok. Allah inşallah hiçbir şekilde de yaşatmaz. Hiçbir sorun yok şu anda.”

Eşi ile çekildiği fotoğrafların bir kısmını kaldırmasıyla ilgili de konuşan Buse Varol, “Çocuklardan dolayı oyunculuğa üç sene ara verdim. Birazcık daha şeydi doğum fotoğraflarım, aile fotoğraflarım, annem, babam, kardeşim, eşim, çocuklarım… Hep böyle bir profilim vardı Instagram’da. Şimdi yeniden bir diziyle anlaştım. İnşallah da aralık da başlayacağım. O yüzden Instagram’ımda bir temizlik yaptım kendimce. Sadece kendi fotoğraflarım olsun işle ilgili şeyler paylaşayım diye. ” dedi.

Alişan’ın eşi Buse Varol’dan ilk açıklama geldi