AloKasko'da 22 sigorta şirketinin tekliflerine erişim imkanı | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

7 Mart 2021 - 05:34

AloKasko’da 22 sigorta şirketinin tekliflerine erişim imkanı

İnsan hayatına büyük önem veren AloKasko sigorta hizmetini geniş kapsamda sunmasıyla müşterilerin işlerini oldukça fazla kolaylaştırıyor.

AloKasko’da 22 sigorta şirketinin tekliflerine erişim imkanı
Son Güncelleme :

11 Şubat 2021 - 1:48

AloKasko; başta trafik, kasko, konut,sağlık ve nakliyat sigortası branşlarında olmak üzere müşterilerin ihtiyaç duydukları ürünleri sunarken, aynı zamanda 22 sigorta şirketinin çözüm ve tekliflerini, karşılaştırmalı olarak sağlıyor. www.alokasko.com web sitesi üzerinden kaza anında ve sonrasında ihtiyaç duyulan tüm belge ve bilgilere müşterilerinin kolayca erişebilmelerini sağlıyor.

lo Kasko kurucu ortaklarından olan Mahmut Başarır özellikle pandemi sürecinde tüm sektörlerin derinden etkilendiğini ve sağlığın hayatımızda ne kadar büyük önem arz ettiğini tüm insanlık olarak gördüğümüzü söyledi.

Başarır, “Bu anlamda tedbirli olarak hayatımızı ve varlıklarımızı sigortalamanın yaşamımız için çok büyük önem arz ettiğinin hepimiz farkındayız. Bu nedenle hayatınızı pamuk ipliğine bağlamayın, tek tuşla hayatınızı sigortalayın, ‘AloKasko olarak biz yanınızdayız'” dedi.