Süper Kulüp | Magazin | Müzik| Borsa | Dedikodu | Cemiyet | Influencer |

Ünlülerin Falcısı Andaç Atabey Fal Kavramını Değiştiriyor

Bir çok kişinin geçmişten günümüze gelen gerek ilişki, iş, eğitim ve türlü konular hakkında olan meraklarını giderdikleri, geçmişte ise yüzlerce kahvenin içilme sebebi olan fal ile sosyal medya da @andacatabeyofficial kullanıcı ismi ile sık sık duyduğumuz Andaç Atabey den fala farklı bir vizyon olarak göreceğimiz tarzda yaklaşımıyla adından söz ettiriyor.

Ünlülerin Falcısı Andaç Atabey Fal Kavramını Değiştiriyor
1249
03 Haziran 2020 - 12:58

Bir çok kişinin geçmişten günümüze gelen gerek ilişki, iş, eğitim ve türlü konular hakkında olan meraklarını giderdikleri, geçmişte ise yüzlerce kahvenin içilme sebebi olan fal ile sosyal medya da @andacatabeyofficial kullanıcı ismi ile sık sık duyduğumuz den fala farklı bir vizyon olarak göreceğimiz tarzda yaklaşımıyla adından söz ettiriyor.

Günümüzde çıkan bir çok sanal fal uygulamasına kıyasla topladığı takdir ise tebrik konu.

blank

Doya Doya Moda İsimli Programın Yarışmacılarından Su Baher ve evlilik programlarından ismini bir dönem gündeme taşıyan Hanife Gürdal’ında tercihi olan ’i son dönemlerde ise sık sık Hakan Kakız ile olan muhabbetlerinden duymaya başladık.

Adnan Menderes Üniversitesinden Aile Danışmanlığı, Yaşam Koçuluğu, İlişki Danışmanlığı ve Spiritüel Danışmanlık gibi bir çok eğitimi bulunan fal kavramını değiştirerek yeni bir boyut getiriyor.

Çoğu sanal fal uygulamasına kıyasla müşterilerine, danışanlarına birebir telefon üzerinden sesli görüşme ile bakması ise dikkatlerden kaçmıyor. Anlaşılan bu yıl ’in hem adını hem de hünerlerini bir hayli göreceğiz gibi geliyor

blank

blank
blank
blank

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.