Angelina Jolie'nin kızı annesinin boyuna yetişti -Süper Kulüp

28 Kasım 2020 - 05:09

Angelina Jolie’nin kızı annesinin boyuna yetişti

Angelina Jolie, geçtiğimiz günlerde Batı Hollywood’da altı çocuğundan ikisiyle çıktığı alışverişte görüntülendi. 14 yaşındaki Shiloh ve ikizlerinden 12 yaşındaki Vivienne Marcheline ile birlikte büyük bir markette uzun uzun alışveriş yaptı Jolie.

Angelina Jolie’nin kızı annesinin boyuna yetişti
Son Güncelleme :

22 Ekim 2020 - 11:53

1

Angelina Jolie, geçtiğimiz günlerde Batı Hollywood'da altı çocuğundan ikisiyle çıktığı alışverişte görüntülendi. 14 yaşındaki Shiloh ve ikizlerinden 12 yaşındaki Vivienne Marcheline ile birlikte büyük bir markette uzun uzun alışveriş yaptı Jolie.

2

Bu sırada ilk biyolojik kızı Shiloh'nun hem saçlarının hem de boyunun uzadığı dikkatlerden kaçmadı. Genellikle erkek gibi kestirdiği saçlarını bu kez uzatan Shiloh'nun boyunun da 1.70 cm olan annesi Angelina Jolie'ye yetiştiği de dikkatlerden kaçmadı.

3

ZAYIFLIĞI DA ANNESİNE BENZİYORShiloh Jolie Pitt'in annesinin fiziksel yapısına sahip olması da dikkat çekti. Yavaş yavaş genç kız olma yolunda ilerleyen Shiloh'nun zayıflığı ve uzunluğu da annesine benzetildi.

4

Kısa bir süre önce Jolie ve Pitt'in ilk biyolojik çocuğu olan Shiloh'nun isminin ardındaki gerçek de kısa bir süre önce ortaya çıkmıştı. Bir zamanlar Hollywood'un en gözde çifti olan Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin ilk biyolojik çocuğu olan Shiloh'nun adının ardında meğer bir dram varmış.