Arka Sokaklar'da Zeliş'e cinsel saldırı! 'Kaç aile çaresiz bırakıldı?' | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

23 Nisan 2021 - 21:13

Arka Sokaklar’da Zeliş’e cinsel saldırı! ‘Kaç aile çaresiz bırakıldı?’

Arka Sokaklar’da Zeliş’e cinsel saldırı! ‘Kaç aile çaresiz bırakıldı?’
Son Güncelleme :

04 Nisan 2021 - 15:53

1

Kana D'nin fenomen dizisi 'Arka Sokaklar' 2 Nisan Cuma akşamı 584. bölümüyle ekranlara geldi. Son bölüme 'Zeliş' karakterini canlandıran Yüsra Geyik'in cinsel saldırıya uğraması damga vurdu.

2

Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde; Hüsnü, kendisine ateş açan Giray’ın annesi Nevbahar’ı vurdu. Giray bunun intikamını almak için Zeliş’in peşine düştü ve ona işkence yaptı.

3

Zeliha, uğradığı tecavüz sonrası kameraman Hamza ile birlikte hastanenin yolunu tuttu.. O sırada hastanede olan Selin ve Mesut, Zeliha’dan kan dondurucu haberi öğrendi.

4

Bu sırada Hüsnü de Esra ile birlikte Gazi’de oturuyordu. Mesut, arkadaşına bu lanet haberi vermek için Gazi’ye geldi. Duyduklarının ardından Hüsnü'nün dünyası başına yıkıldı.

5

Dizide geçen "Biz yakaladık hakim bıraktı" sözü ise sosyal medyanın gündemine oturdu. Geyik'in oyunculuğu ise izleyenlerden tam not aldı.

6

Yüsra Geyik ise dizinin yayınlandığı saatlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla kadına şiddeti ve cinsel saldırıyı kınadı.

7

Geyik, diziden kareleri paylaşarak; "Kaç kişi sessiz kaldı? Kaç kişinin sesini kimse duymadı?, Kaç kişi kendi sesini duymaktan bile vazgeçirildi? Kaç kadın kendi tecavüz haberini izledi?, Kaç aile çaresiz bırakıldı? Bu hafta kaç kadın böyle yaşamak zorunda kaldı. Öldürülmeden, öldürüldü kaç kişi?" sözlerini yazdı.