Aşk Adası programının eski yarışmacısı Eve Gale, tanga tulumuyla nefes kesti!

İngiltere’nin reyting rekortmeni realite şovu Aşk Adası’na ikiz kardeşiyle birlikte katılan Eve Gale, programın ardından kısa sürede popüler olmayı başardı. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan güzel isim tanga formundaki tulumuyla yaptığı paylaşımla sosyal medyanın gündemine yerleşti. Sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren Gale’in tulumu hayranlarını ikiye böldü.

2020 yılında Love Island (Aşk Adası) programına katıldıktan sonra popülerleşen Eve Gale, ikiz kardeşiyle birlikte yaptığı paylaşımlarla ünlendi. Sosyal medyada fenomen haline gelen ve 729 bin takipçisi bulunan Eve, cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. İspanya’nın İbiza Adası’nda tatilinde çekilen bir karesini paylaşan Eva’nın kahverengi dekolteli tulumu sosyal medya takipçilerini ikiye böldü.

YORUM YAĞMURUNA TUTULDU

Kahverengi dekolteli tulumuyla merdivenlerden çıktığı anlarda çekilen fotoğraflarını paylaşan Eve gönderisine, palmiye, Hindistan cevizi ve kahverengi kalp emojilerini koydu.

Sosyal medya kullanıcılarının kısa sürede dikkatini çeken Eve’nin gönderisi yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları fenomen ismin güzelliğini överken bazıları ise “Bu nasıl dekolte?” yorumunu yaptı.