Aslı Enver aşk iddialarına son noktayı koydu!

featured

Ünlü oyuncu Aslı Enver son dönemlerde hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi. Geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Murat Boz ile aynı emojiyi paylaşan Enver hakkında aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Sosyal medya hesabından “Yalnızım, bir süre daha öyle kalmayı düşünüyorum, böyle çok da mutluyum.” paylaşımı yapan Enver, son noktayı koydu.

Sevilen oyuncu Aslı Enver Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştığı notla hakkında çıkan tüm iddialara son noktayı koydu. Hayatında kimse olmadığını yaptığı paylaşımla duyuran Enver: “Yalnızım, bir süre daha öyle kalmayı düşünüyorum, böyle çok da mutluyum.” ifadelerine yer verdi.

AYNI EMOJİYİ PAYLAŞMIŞLARDI

Eski sevgili Aslı Enver ve Murat Boz sosyal medya hesaplarından aynı dakikalar içerisinde fotoğraf paylaştı. Enver, paylaşımına beyaz kalp emojisi koydu. Boz ise siyah-beyaz kalp emojisi koydu. Eski aşıkların bu paylaşımları yine “Barıştılar mı?” sorusunu gündeme getirdi.

SATALK MI YAPIYORDU?

Murat Boz, geçtiğimiz yıl Aslı Enver ile çekilen karesini Instagram profilinin arşivden çıkartarak yayınlamış ve “Barıştılar mı?” sorusunu akıllara getirmişti. Geçtiğimiz ay da Aslı Enver, şaşırtan bir harekette bulundu. Enver, Boz’un fan hesabını takip etti. Bunu fark eden sosyal medya kullanıcıları hemen ekran görüntüsü aldı. Ünlü oyuncunun bu davranışı ‘Aslı, Murat’ı stalklıyor’ yorumlarının yapılmasına neden oldu. Enver, kısa bir süre sonra da hesabı takip etmeyi bıraktı.

Aslı Enver aşk iddialarına son noktayı koydu!
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin