Aslı Enver hangi iş adamı Berkin Gökbudak ile aşk yaşıyor

featured

Şarkıcı Murat Boz’la bir dargın bir barışık süren ilişkisini 2019 yılında noktalayan Aslı Enver’in adı bir dönem eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile anılıyordu.

Ünlü oyuncunun daha sonra Önder Öztarhan’la birlikte olduğu ortaya çıktı. Öztarhan’la ilişkisi de uzun sürmeyen Enver, şimdilerde Yeni Aşk heyecanı yaşıyor.

ARKADAŞLARI TANIŞTIRDI

Magazin sayfası Gossip Pasta’nın Instagram’da yaptığı paylaşıma göre; Aslı Enver şimdilerde işadamı Berkin Gökbudak’la birlikte.

Enver ve Gökbudak geçtiğimiz gün el ele görüntülendi. İkilinin arkadaşları vesilesiyle tanıştığı ve yaz başından bu yana görüştüğü söyleniyor.

BERKİN GÖKBUDAK KİMDİR?

Gossippasta’nın haberine göre, Enver, iş adamı Berkin Gökbudak ile Caddebostan’da el ele görüntülendi. Birlikte zaman geçiren ikili, görüntülendiklerini fark etmedi.

Berkin Gökbudak, lisans eğitimini Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı. Yüksek lisansını ise Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişim Yönetimi üzerine yaptı. Berkin Gökbudak’ın 8 yaşında bir çocuğu var. Gökbudak, Johnson & Johnson’ın ilaç grubu Janssen Türkiye’nin Hematoloji İş Birim Liderliğini yapıyor.

Aslı Enver hangi iş adamı Berkin Gökbudak ile aşk yaşıyor
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin