Aslıhan Gürbüz: O ağaç yandı - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

22 Ekim 2020 - 23:44

Aslıhan Gürbüz: O ağaç yandı

Doğaya olan düşkünlüğüyle de bilinen oyuncu Aslıhan Gürbüz, bir süredir yaşamını Ege’de sürdürüyor.

Aslıhan Gürbüz: O ağaç yandı
Son Güncelleme :

22 Eylül 2020 - 1:18

1

Doğaya olan düşkünlüğüyle de bilinen oyuncu Aslıhan Gürbüz, bir süredir yaşamını Ege'de sürdürüyor.

2

Gittiği yerleri sosyal medya hesabından paylaşan Gürbüz, önceki gün Balıkkesir'in Ayvalık ilçesinde Küçükköy mahallesinde çıkan orman yangınıyla ilgili bir paylaşımda bulundu.

3

"O AĞAÇ YANDI" 37 yaşındaki oyuncu, daha önce bölgedeki bir çam ağacıyla çekilen karesini yayınlayarak altına şu notu düştü; "24 saat önce, ihtişamına hayran kalıp üzerinde poz verdiğim bu ağaç dün gece yandı. 'Rant' diyen var, 'elektrik telleri' diyen var. Matematiğim ve komplo teorilerim yetersiz kalıyor. Ben daha başka bir yerindeyim bu felaketin."

4

"BU ÜLKENİN TABİATI BENİM İÇİN KUTSAL" "Dünyada hiçbir ülkeye nasip olamayacak güzellikler bize bahşedildiği için önce şanslı, sonra sorumlu hissediyorum kendimi. Bu sebeple sürekli çerden çöpten bahsediyorum, bu sebeple sürekli birçoklarının fark etmeden önünden geçtiği o güzellikleri gösterip dilim döndüğünce anlatıyorum. Ben ülkemi, doğayı çok seviyorum ve bu ülkenin her bir köşesinin tabiatı benim için çok kutsal."

5

Öte yandan Aslıhan Gürbüz, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle bir süre önce İstanbul'u terk ederek, Ege'ye yerleşmişti.

6

Oyuncu iki tanesi bel fıtığı olmak üzere dört kez ameliyat geçirmişti. Gürbüz, geçmişte başına gelen trafik kazasının izlerini ve devamında yaşadığı sakatlıkları iyileştirmek için aylarca tedavi görmüştü.

7

Oyuncu, kendisine yeni bir hayat kurarak doğayla iç içe mutlu bir yaşam sürdürüyor.