AYHAN TAYLAN'DAN DÜĞÜN ŞARKISI | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

15 Nisan 2021 - 07:55

AYHAN TAYLAN’DAN DÜĞÜN ŞARKISI

Müzik dünyasının güçlü sesi Ayhan Taylan, “Hoş Geldin Seni Sevmek Ne Güzel” ile sevenlerine bir kez daha ‘merhaba’ dedi.

AYHAN TAYLAN’DAN DÜĞÜN ŞARKISI
Son Güncelleme :

05 Nisan 2021 - 0:27

Sözleri Ahmet Selçuk İlkan ve Çağlar Gündoğdu’ya, müziği ise yine Çağlar Gündoğdu’ya ait olan “Hoş Geldin Seni Sevmek Ne Güzel” şarkısında Ayhan Taylan’a Aysun Taşçeşme eşlik etti.

IMG 20210329 WA0044 e1617571418860 - AYHAN TAYLAN'DAN DÜĞÜN ŞARKISI

Düzenlemesini Selim Çaldıran’ın, mix mastering’ini Candar Köker’in yaptığı şarkı A&T Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı. Romantik şarkının klibi Erkan Nas yönetmenliğinde çekildi. Gelin-damat konseptiyle kamera karşısına geçen Ayhan Taylan, şarkının düğünlerin vazgeçilmezi olacağını söyledi.

MÜZİK DÜNYASINA DAMGA VURAN ŞARKILAR

Müslüm Gürses’in yıllar önce seslendirdiği “İsyanlardayım” şarkısıyla müzik dünyasında adından söz ettiren Ayhan Taylan, kısa bir süre önce Karadeniz ezgilerinden oluşan “Sensiz Yaşamıyorum’ eserini müzikseverlerle buluşturdu. Taylan, çok ses getiren “Sensiz Yaşamıyorum” ile müzikte çok yönlü bir sanatçı olduğunu kanıtladı.

SÜRPRİZ BİR SEZEN AKSU ŞARKISI OKUYACAK

Şimdi de sürpriz bir çalışmaya imza atacak olan Taylan,” Müzik çalışmalarına başladığım bir Sezen Aksu şarkısı hazırlıyorum. Kısa zamanda müzisyen arkadaşlarımla stüdyoya girip şarkıyı tamamlamayı planlıyorum. Müzik kariyerimde Orhan Gencebay şarkısı da okumayı çok istiyorum. Kendi bestelerim yeni eserler ve hit olmuş şarkılar da projelerimin içerisinde yer alıyor dedi.”