Aykut Kocaman’dan Alex yorumu

Alex’in kitabında olduğu iddia edilen olaylar için Aykut Kocaman kısa bir açıklama yaptı.

İşte Kocaman’ın sözleri;

”Kitapta olduğu söylenen şeyleri duyduğumda inanamadım. Bu bir senaryo olmalı diye düşündüm. Çünkü benim hatırladıklarım ile gerçekte olanların kitapta yazdığı söylenenlerle alakası yok. Kitapta olduğu söylenenler gerçekten yazıldıysa inanması güç bir senaryo bu. Tercümanlığını yapan Samet’i arayıp; kitapta bunların olup olmadığını soracağım. Alex, ”evet o satırlar var” derse; o zaman gerçek olan, böyle kurgu olmayan her şeyi ayrıntılı anlatırım. Herkes de gerçeği kurguyu görür.”

ALEX: ONDAN FAZLA EFSANE OLABİLECEĞİMİ DÜŞÜNDÜ

Alex’in kitabında Aykut Kocaman’la ilgili şu bölümler olduğu iddia edilmişti;

”Aykut Kocaman’ın bazı şeylerinden nefret ediyordum. O teknik adam olabilmek için bir hayli lobi yaptı… Andre Santos da, Kocaman’ın benim bazı yönlerimi kıskandığını söylüyordu… Kulüpte en çok golü o atmıştı ve ben de çok gol atıyordum. Belki bu yüzden aramızda bir arkadaşlık olamadı. Bu gittikçe kişisel bir duruma dönüştü. Belki benim bir yabancı olarak ondan daha fazla efsane olabileceğimi düşündü.”

Alex, Kocaman için biygorafisinde şu ifadelere yer vermişti;

Kocaman hocalık için lobi yaptı’

‘Aykut Kocaman’ın bazı şeylerinden nefret ediyordum. O teknik adam olabilmek için bir hayli lobi yaptı… Andre Santos da Kocaman’ın benim bazı yönlerimi kıskandığını söylüyordu… Kulüpte en çok golü o atmıştı ve ben de çok gol atıyordum. Belki bu yüzden aramızda bir arkadaşlık olamadı. Bu gittikçe kişisel bir duruma dönüştü. Belki benim bir yabancı olarak ondan daha fazla efsane olabileceğimi düşündü.’