BAHAR CANDAN: “GÖKHAN BİSEKSÜEL, BEN BİYOLOG DEĞİLİM!”

featured
service

Flash Tv’de yayınlanan ‘Al Sana Haber’ programında olaylar bitmiyor.
Gökhan Çıra’nın spor arabasıyla görüntülenmesi üzerine programın yorumcularından Bahar Candan “ Gökhan Çıra’nın bindiği üstü açık araba ile plakası tanınıyor olabilir. Fakat kapat camını yürü git ya yoluna bak kardeşim. Seyhan Soylu’nun kendini göstermek için mi yapıyor sorusu üzerine Candan, tabi ki giymiş üstüne soytarı gibi kürkü inanın hava soğuk diye üşütmemek için giyiyorum” diyerek cevapladı.

blank

GÖKHAN BİSEKSÜEL BEN BİYOLOG DEĞİLİM!

Seyhan Soylu’nun Gökhan Çıra’nın yeni ilişkisi için ne düşünüyorsun sorusuna Bahar Candan “ Bunlar üç erkek bir kız geziyorlar Gökhan Biseksüel diye biliyorum ben. Herkes tercihinde özgür psikolojik hem bilemiyorum ben biyolog değilim. İnsan biyolojisinden anlamam kendi biyolojimi bilirim sadece ama böyle bir şey hissediyorsa da yaşasın” dedi.

Seyhan Soylu sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’ye canlı yayında uyarılarda bulundu.
Soylu “Sevgili Selin Ciğerci, Türk toplumu Gökhan Çıra ile seni çok yakıştırdı. Ve ilginç geldin kimliğinden dolayı yaşam biçimi ilede ilginç geldin ve bağırlarına bastı.

blank
BEST MODELE KATILARIN YÜZDE DOKSANI JİGOLO
Gökhan’la yollarını ayırdıktan sonra Best Model yarışmasındaki o şahısla diğer kişilerle adının çıkması bana göre o mazbut ev hanımı mutaassıp bir kız çizmiş olduğun bir rol vardı.”
Soylu “ Abla olarak söylüyorum o Best Modeldeki çocukla eğer birlikteysen, Best Model yarışmasına katılanların yüzde doksanı jigolo yüzde onu da gerçekten tiyatro oyunculuk eğitim almış kişiler. Şimdi Selin Ciğerci sen benim kardeşimsin bende seni severim, bilirsin sana hep stratejik zamanlarda arayıp aman bunu şunu yapma dedim. İlişkinizi vıcık vıcık ederseniz her ikinizde yıpranır geldiğiniz noktalara belki ekonomik olarak dönmezsiniz ama itibar olarak gidersiniz”

blank

“SENİ TENİS TOPUNA ÇEVİRİRLER”

Selin Ciğerci’nin Best Model yarışması adayı Tolga Kulakçı ile gündeme gelmesinin ardından, Seyhan Soylu “ Bir gün basketçiyle, bir gün hentbolcuyla bir gün futbolcuyla ilgilenirsen seni tenis topuna çevirirler” dedi.

“SELİN CİĞERCİ GÖKHAN ÇIRA’YI YARATMADI

Soylu “ Selin Ciğerci ayrıca Gökhan Çıra’yı yaratmadı herkes bunu aklına koysun, Gökhan Çıra, Selin Ciğerci’yi yarattı. Bu halk böyledir bunu aklına koy onun için sana bir abla tavsiyesi erkeğin elinin kiri olduğundan dolayı da erkek bir gün onunla olur yarın onunla olur, önemli olan kadınların başkalarıyla kaşelenmemesi demek lazım. Her zaman şunu söylüyorum kadın her zaman namusu erkek şerefi temsil eder”dedi.

BAHAR CANDAN: “GÖKHAN BİSEKSÜEL, BEN BİYOLOG DEĞİLİM!”