BAHAR CANDAN HAKARET ETTİĞİ EBRU POLAT’ TAN ÖZÜR DİLEDİ

featured
service

Her hafta bir ünlü birilerinle ya kavga edip programı terk ediyor ya da cezalandırılıp programdan uzaklaştırılıyor.
Erol Köse’nin Tuğba Ekinci tartışması, sonra Nihat Doğan Tuğba Ekinci Kürt – Türk kavgası en son olarak Bahar Candan’ın whatsapp’ta Ebru Polat ile kavgası gündeme damga vurdu.

“AL SANA HABER’’ de geçtiğimiz hafta Bahar Candan’ ın peşine düşen paparazziler için Whatsapp grubunda Seyhan Soylu’ ya hitaben “Bu paparazziler neden benim peşimde?” diye yazması üzerine Ebru Polat “Kendi kendini ihbar etmiş olabilir misin acaba Bahar?” diye cevap yazmıştı ve tartışmanın fitilini ateşlemişti. Ebru Polat ile Bahar Candan arasındaki atışmalar daha öncesinde de sık sık ekranlara yansımış, tartışmalar kulise kadar taşınmıştı. Whatsapp kavgasında birbirlerine ağır hakaret içeren mesajlar medyada ifşa olmuştu.

//youtu.be/_8UGEgzeKAY

Ebru Polat instagram sayfasında “Seyhan Soylu ile biz birlikte yolumuza devam ediyoruz ‘’ yazması akıllara Bahar Candan’ın programda artık olmayacağı algısını yaratmıştı. Dün yapılan canlı yayında Bahar Candan’ ın yayında olmayışı ise Ebru Polat’ ın paylaşımını doğrular nitelikteydi. Seyhan Soylu’ nun ikilinin arasını düzeltme çabaları yetersiz kalıyordu. Programın sonlarına doğru Bahar Candan, Ebru Polat’tan tüm ekibin ve izleyicilerin huzurunda özür dilemek için bir sürpriz yaparak elinde çiçeğiyle yayına katıldı.

Seyhan Soylu ise “Baharcığım sen eğer küçüklerin büyüklere olan saygısını yerine getirseydin Ebru ablanı incitmez, kırmaz, laf sokmazdın. Şimdi ablan olan insandan özür dilemen gerekiyor. Şimdi kalk yerinden ve herkesin önünde özür dile, sarıl öp” diyerek kızgınlığını dile getirdi.

Bahar Candan yerinden kalkarak Ebru Polat’ ın yanına gitse de o sırada Ebru Polat sert bir dille “ Hayır, asla. Özür dilemesin istemiyorum.

Otursun yerine lütfen.” diyerek Bahar Candan’ ın özrünü kabul etmedi. Gerginliği yüzüne yansıyan Ebru Polat’ a Seyhan Soylu’ nun ısrar etmesi üzerine Bahar sıkı sıkı sarılıp özür diledi ve elini öpmek istedi. Ancak Ebru Polat el öptürmeyi kabul etmedi. Bunun üzerine Bahar Candan tekrar sarıldı.

Ebru Polat ise “Bahar genç bir kız ve canlı yayında ego savaşına girip el öptürerek ekranlarda rencide olmasını istemedim.” dedi ve Bahar Candan gözyaşlarına boğuldu. Aralarındaki gerginlik ve tartışma bu özüre rağmen bitecek mi yoksa devam edecek mi önümüzdeki programlarda da devam edecek mi? hep birlikte göreceğiz.

BAHAR CANDAN HAKARET ETTİĞİ EBRU POLAT’ TAN ÖZÜR DİLEDİ