Bahtiyar Ölmez dizisine Naz Elmas dahil oldu

featured
service

Son yılların en iddialı kadrosunu farklı ve en sıra dışı rollerde bir araya getiren Baba Yapım imzalı Bahtiyar Ölmez dizisine bu kez; genç ve güzel oyuncu Naz Elmas dahil oldu.

Bir mafya babasına olan benzerliği nedeniyle bir anda kendini onun yerinde bulan Bahtiyar’ın hikayesini konu alan dizide Handan karakterine hayat verecek olan Elmas, ” Başarılı isimlerle aynı kadroda yer almak beni mutlu etti. Seyirci beni alışmadığı bir rolde görmeye hazır olsun. Rolüm diziye farklı bir soluk getirecek. Ben de seyirci gibi sabırsızlanıyorum” dedi.

Diziye Rıfat’ın eski karısı ve Tahir’in öz annesi karakteriyle katılan Naz Elmas’ın canlandıracağı Handan; çekici, alaycı ve annelik duygusundan yoksun tavrı ile evin içinde şok etkisi yaratırken aynı zamanda da büyük çatışmalar sonucu gelişecek sürpriz olayların ortasında kendini bulacak…

blank

Atv’nin iddialı dizileri arasında yer alan ve yayınlandığı ilk günden bu yana, hayran kitlesini her geçen gün arttırarak, büyük bir beğeniyle seyredilen “Bahtiyar Ölmez” dizisi,15. bölümünde herkesi şaşırtacak.

Bahtiyar Ölmez, ilgiyle izlenen merakla beklenen yeni bölümleri ile her Cumartesi akşamı ATV’de!

Bahtiyar Ölmez, daha da güçlenen yeni kadrosuyla adından söz ettirmeye devam edecek.

Bahtiyar Ölmez dizisine Naz Elmas dahil oldu
Bizi Takip Edin