Süper Kulüp Haberleri

Bakan Dönmez: ‘Fatih’in keşfettiği 405 milyar metreküplük doğal gaz rezervimiz Filyos’ta karaya çıkacak’

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, ”Türkiye’nin ilk mega endüstri bölgesi olacak Filyos, Türkiye’nin yeni enerji üssü olacak. Fatih’in keşfettiği 405 milyar metreküplük doğal gaz rezervimiz Filyos’ta karaya çıkacak ve buradan ana şebekeye bağlanacak” dedi.

Bakan Dönmez: ‘Fatih’in keşfettiği 405 milyar metreküplük doğal gaz rezervimiz Filyos’ta karaya çıkacak’
15
03 Ocak 2021 - 16:08

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, video konferans yöntemiyle Zonguldak’taki Karaelmas Maden Şehitleri Müzesi’nin açılış törenine katıldı. Müze hakkında detaylar aktaran Bakan Dönmez, ”Karaelmas Maden Şehitleri Müzemiz, iç kısımda Sergi Salonu, Harita ve Plan Odası, Belgesel Odası, Sanat-Sosyal Odası, Toplantı Salonu ve Sanal Gerçeklik Odası bölümleri ve dış kısımda 200 yıllık tarihi belgelerle geçmişe ışık tutan bir bahçeden oluşuyor.Belgesel Odası’nda gelen ziyaretçilerimiz Zonguldak’ın demografik özellikleri, endüstri mirası, iş güvenliği ve meslek hastalıkları ile spor ve sanat konularında hazırlanmış belgeselleri izleyebilecekler. Sanal gerçeklik odasında ise ziyaretçilerimiz yer altı işletmeciliğinin nasıl yapıldığına dair bütün aşamaları, artırılmış gerçeklik uygulamalarıyla keşfetme imkânı bulacaklar” ifadelerini kullandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Süper Kulüp Magazin © 2013 - 2021 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.