Süper Kulüp | Magazin | Müzik| Borsa | Dedikodu | Cemiyet | Influencer |

Baler çifti ihanet yüzünden mi ayrılıyor?

Türkiye Musevi Cemaati’nin geçici başkanlarından Sami Herman’ın kızı Etel Baler ile sanayici Rober Baler’in ihanet yüzünden çatırdayan evlilikleri, Nisan ayının en çok konuşulan olayıydı. Eşi Rober Baler’in kendisini, şirketlerinin muhasebecisiyle aldattığını öğrenen ve dünyası başına yıkılan Etel Hanım’ın ilk işi, eşini birlikte oturdukları yalıdan göndermek olmuştu.

Baler çifti ihanet yüzünden mi ayrılıyor?
1155
29 Mayıs 2020 - 12:49

Türkiye Musevi Cemaati’nin geçici başkanlarından Sami Herman’ın kızı  ile sanayici ’in ihanet yüzünden çatırdayan evlilikleri, Nisan ayının en çok konuşulan olayıydı. Eşi ’in kendisini, şirketlerinin muhasebecisiyle aldattığını öğrenen ve dünyası başına yıkılan Etel Hanım’ın ilk işi, eşini birlikte oturdukları yalıdan göndermek olmuştu. Geçen ay çocuklarıyla bir dönem oturdukları Çubuklu Vadi’deki evlerine geçen Etel Hanım’ın ciddi bir hukuk savaşı başlatmak için bir avukat ordusu tutuğunu öğrendim.

Etel Hanım; Türkiye, Balkanlar ve Orta Doğu’nun lider, dünyanın en büyük üçüncü kenarbandı üreticisi Roma Plastik’in sahibi olan eşi Rober Bey’in tüm mallarının yarısını istiyormuş. Zaten mevcut kanuna göre, evlendikten sonra edinilmiş mallarda bir sorun yok; boşanma sırasında yarı yarıya paylaşacaklar. Ancak aileden zengin olan Rober Bey’in mallarının çoğu babasından geçtiği için, Etel Hanım’ın bunlarda yasal olarak bir hakkı yok. Hatta Etel Hanım, eşinin üzerine olan İsviçre Cenevre’deki evi ve İsviçre Locarno’daki yazlığı da istiyormuş. Ancak Türkiye’de evlendikleri için orada da hak iddia edemeyecek olan Baler’in aklına artık hangi avukat girdiyse, aldatıldığını ispatlayıp onları da alabileceğine ikna etmiş. Etel Hanım, orada da bir hukuk savaşı başlatmaya hazırlanıyormuş.

 

Sabah

blank
blank
blank

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.