Başarılı iş kadını Sevgül Batur, ödüllere doymuyor

featured

İş hayatında gösterdiği başarıları ödüllerle onurlandırılan Nazlıköy Yöresel Ürünleri İşletme sahibi Sevgül Batur, bunlara bir yenisini daha ekledi.

“KADINA ŞİDDETE HAYIR”
Uluslararası Medya Ödülleri 2 töreni, Sakarya Sapanca Nibras Villa Resort‘ ta gerçekleştirildi. Sunuculuğunu Ece Gürsel ve Gökay Kalaycıoğlu‘nun yaptığı geceye birçok sanatçı ve iş insanı katıldı. “Kadına Şiddete Hayır” temalı gecede, Nazillili başarılı kadın girişimci, Nazlıköy Yöresel Ürünleri İşletmesi Sahibi Sevgül Batur, yılın iş kadını ödülüne layık görüldü.

ÖDÜLÜNÜ ŞİDDET GÖREN KADINLARA İTİAAF ETTİ
Ödülünü tüm kadınlara hediye eden Batur, “Evimde küçücük bir tencerede yaptığım reçeller ile başladı bu hikaye. Yaptığım reçellerin videosunu çekip İnstagram’da paylaşıyordum daha sonra işim büyüdü ve Türkiye’nin her noktasına ürünlerini göndermeye başlayan kocaman bir firma olduk. Dağlarından yağ ovalarından bal akan Nazilli’den buraya geldim ve ödüllerimi aldım. Çok mutluyum. Birçok kadına istihdam sağlıyorum, hepsi çok çalışkan kadınlar. Bu ödülü de onlara hediye ediyorum” diye konuştu.

Batur, muhteşem gecenin sonunda şarkıcı Hatice ve Fatih Bulut ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Başarılı iş kadını Sevgül Batur, ödüllere doymuyor
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin