Başörtüsüyle twerk yapan kadın fenomenin fuhuş yaptığı iddia edilmişti!

featured
service

Başörtüsü ile sosyal medyada twerk yapan Esra Rabia Ünal’ın gerçek ismi Ayşe Bolhatoğlu olduğu ve 2018 yılında Adana’da yapılan fuhuş operasyonunda ‘fuhuş yapmak ve fuhuşa yer temin etmek’ suçundan gözaltına alındığı iddia edildi.

blank
Başörtüsü takarak sosyal medyada yayınladığı twerk videosu ile ünlenen Esra Rabia Ünal isimli instagram fenomoninin daha önce bir fuhuş operasyonunda yakalandığı ve gerçek adının Ayşe Bolhatoğlu olduğu iddia edildi.

Sabah gazetesinin haberine göre, sosyal medyada Instagram, TikTok ve Facebook gibi platformlar üzerinden son dönemde başörtüsü, çarşaf gibi İslami bazı unsurlar kullanılarak yapılan paylaşımlar tepki çekti.

Başörtüsü takan bazı kişiler twerk gibi İslami ve manevi değerlere aykırı videolarla sosyal medyada yüz binlerce takipçiye ulaşıyor.

 

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

5 yıl önce Adana’da gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda tutuklandığı iddia edilen tesettürlü sosyal medya fenomeni Esra Rabia Ünal sessizliğini bozdu. İddiaları yalanlayan Ünal, “Böyle bir şey yok. Saçma sapan ne alaka kadın bana benzemiyor bile. İftira atıyorsunuz” dedi.

“BU KADININ BENİMLE NE ALAKASI VAR?”

Esra Rabia Ünal, şunları söyledi: “Arkadaşlar siz iyi misiniz? Bu kadın kim? Şuraya bak. Böyle bir şey yok. Saçma sapan ne alaka kadın bana benzemiyor bile. Bu kadının benimle ne alakası var?

“İFTİRA ATIYORSUNUZ”

Olay ne. Beni sevmiyorsunuz anlıyorum ama benden daha beterleri olduğu halde sırf gündemdeyim diye düşürmeye çalışıyorsunuz. Yetmiyor leke vuruyorsunuz, iftira atıyorsunuz.”

“LAKABIM PEMBE PANTER DEĞİL EYŞAN”

5 yıl önceki fuhuş operasyonuna da değinen Ünal, “Ben 5 yıl önce yok sayılırım. Daha 22 yaşıma girmedim. Gerçek adım Ayşe’ymiş, lakabım da Pembe Panter’miş, benim lakabım Eyşan” dedi. Esra Rabia Ünal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda da benzer ifadeler kullandı: “Ben Pembe Panter değil Eyşanım”

Başörtüsüyle twerk yapan kadın fenomenin fuhuş yaptığı iddia edilmişti!