Süper Kulüp | Magazin | Müzik| Borsa | Dedikodu | Cemiyet | Influencer |

Başrollerinde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in Bulunduğu “Yarım Kalan Aşklar”

TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Bir Zamanlar Çukurova, Söz, Muhteşem Yüzyıl gibi başarılı dizilerin yapımcıları Timur Savcı ve Burak Sağyaşar ‘ın gerçekleştirdiği “Yarım Kalan Aşklar”, yakında sadece BluTV’de! Çekimleri Haziran ayı içinde başlayacak olan Türkiye’nin ilk büyülü gerçekçi dizisi “Yarım Kalan Aşklar”, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybedip sürpriz birinin bedeninde dünyaya geri dönen Ozan’ın hikayesini anlatıyor.

Başrollerinde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in Bulunduğu “Yarım Kalan Aşklar”
1101
29 Mayıs 2020 - 16:08

Özel yapımları ve yurtdışındaki sevilen projelerin yer aldığı seçkisiyle Türkiye’nin sevilen dijital platformu BluTV dizisinin çekimleri Haziran ayında başlayacak. Türkiye’nin ilk büyülü gerçekçi dizisi ‘ın başrollerinde Burak Deniz ve yer alıyor.

blank

Yeni bir hayat, yeni bir beden, yarıda kalmış bir aşk…

BluTV, Türkiye’de daha önce hiç yapılmamış dizi türlerini hayata geçirmeye ile devam ediyor. İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan gizemli ve zor bir haberin peşindedir.Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo korkunç bir olayla son bulacaktır: Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulacaktır. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak.

’ın yönetmen koltuğunda Suskunlar, Karışık Pizza, İkimizin Yerine gibi yapımları yöneten başarılı yönetmen Umur Turagay yer alırken, senaristliğini Poyraz Karayel, Söz, Adı Mutluluk gibi başarılı yapımların senaristliğini üstlenmiş; Ethem ÖzışıkHakan Bonomo ve Ercan Uğur üstleniyor.

blank
blank
blank

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.