Bengü yaşadığı acıyı anlattı: Elimiz kolumuz bağlı -Süper Kulüp

29 Kasım 2020 - 21:54

Bengü yaşadığı acıyı anlattı: Elimiz kolumuz bağlı

Bengü, ailesinin yaşadığı İzmir – Seferihisar’daki depremle yaşadığı paniği ve üzüntüyü dile getirdi.

Bengü yaşadığı acıyı anlattı: Elimiz kolumuz bağlı
Son Güncelleme :

02 Kasım 2020 - 0:54

1

Bengü, ailesinin yaşadığı İzmir - Seferihisar’daki depremle yaşadığı paniği ve üzüntüyü dile getirdi.

2

Anne ve babasının durumunun iyi olduğunu söyleyen şarkıcı, '‘İzmir'im büyük geçmiş olsun. Allah’ıma bir şükür annem, babam, ablam sevdiklerim yaralanmadan atlattı. Seferihisar Özdere bizim evimizin olduğu yer. Allah’ıma bin şükür ailem sağlıklı. Tüm İzmirlilere geçmiş olsun. Enkaz altından iyi haberler çıksın’’ yazdı.

3

'BELKİ AYNI OKULA GİTTİK...' Çocukluğunun geçtiği mahalledeki büyük yıkım karşısında şoke olan Bengü, "‘Endişe kaygı korku, hüzün... Acıyı ve tüm bu duyguları sevdiklerinden ve oradan uzaktayken paylaşmaya çalışmak, çaresizce çırpınmak belki de daha mı zor?" dedi.

4

Şarkıcı, sözlerine; "‘Gitsek mi’ dedim Selim’e... ‘Daha mı iyi olur’ onu da bilemedim... Elimiz kolumuz bağlı, öyle buz gibi izliyoruz olanı biteni... Bir nefes daha çıksın, kurtulsun o enkazdan diye bekliyoruz..." diye devam etti.

5

"Tanışmasak da yan yana geçtik belki aynı sokakta çünkü... Belki aynı okula gittik, ne bileyim? Çok ağır geldi bu sefer... Çocukluğum sarsılmış gibi... Allah’ım daha beterini gösterme, enkazdakilere güç ver... Memleketimin her köşesini sen koru… Güzel İzmirim, canın çok yandı... Biz buradan aynı acıyı paylaşıyoruz... Dua ediyoruz... Sabaha kadar nöbetteyiz..."

6

Depremde 58 vatandaşımız hayatını kaybederken, 800'den fazla kişi de yaralandı. En çok hasar alan yerlerin İzmir'in Seferihisar ve Bayraklı ilçeleri olduğu görülürken, artçı depremler de sürüyor.