Süper Kulüp Haberleri

Beni sapık ilişkiye zorladı!

Sosyal medya fenomeni Duygu Köseoğlu 3 yıldır menajeri ve erkek arkadaşı olan Onur Turgut’un kendisine fiziki, psikolojik ve cinsel şiddette bulunduğunu ifade ederek hakkında koruma talebinde bulundu.

Beni sapık ilişkiye zorladı!
114
19 Ağustos 2020 - 9:45

Talebi değerlendiren Aile Mahkemesi Onur Turgut’un Duygu Köseoğlu’na 6 ay yaklaşmamasına karar verdi.

Sosyal medya fenomeni Duygu Köseoğlu’nun başı 3 yıldır menajerliğini yapan ve aynı zamanda sevgilisi olan Onur Turgut ile derde girdi. İddiaya göre sevgilisi tarafından fiziki ve psikolojik şiddete maruz kalan Köseoğlu Onur Turgut’un kendisine yaklaşmaması için Aile Mahkemesi’ne başvuruda bulundu.

“3 YILDIR BİRLİKTE YAŞIYORUZ”

Duygu Köseoğlu mahkemeye sunduğu dilekçede yaşadıklarını şu şekilde anlattı: Onur Turgut menajerliğimi yaparken duygusal ilişki yaşamaya başladık.

Yaklaşık 3 yıldır aramızda hem iş hem de özel ilişki vardır. Bugüne kadarda benim evime de birlikte ikamet ettik.

BENİ SAPIK İLİŞKİYE ZORLADI

Onur Turgut ilişkimizin başlamasından itibaren bana yönelik fiziki, psikolojik, ve cinsel şiddet uyguladı.

Onur Turgut’un ailemi rahatsız etmesi ve başka kadınlarla olan ilişkileri nedeniyle defalarca kez ilişkiyi sonlandırmak istedim ancak tehdit ve baskılara maruz kaldım.

MAHKEME 6 AY UZAKLAŞTIRMA VERDİ

Köseoğlu eski sevgilisi tarafından fiziksel ve cinsel şiddetin önüne geçilmesi için hakkında hakaret, tehdit veya küçük düşürücü söz ve davranışlarda bulunmamasını, iletişim araçlarıyla kendisini rahatsız etmemesini ve konutuna yaklaşmamasını talep etti. Aile Mahkemesi talebin ardından Onur Turgut’un 6 ay süreyle Duygu Köseoğlu ve ailesine yaklaşmamasına karar verdi.

Atakan Irmak/Sabah

Süper Kulüp Magazin © 2013 - 2021 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.