Berdan Mardini’nin eski eşini vurdular!

featured
service

Çocuklarını görmeye giden Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Karademir, kırmızı ışıkta beklediği sırada silahlı saldırıya uğradı. Aracına defalarca ateş açılan Karademir, bacağından yaralandı. Polis ekipleri, motosikletli saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Türkücü Berdan Mardini’nin geçtiğimiz mart ayında boşandığı eşi Fatoş Karademir, Büyükçekmece Dizdariye Mahallesi’nde çocuklarını görmeye giderken kırmızı ışıkta beklediği sırada otomobilinin içinde silahlı saldırıya uğradı. Motosikletle gelen 2 kişi araca defalarca ateş açtı.

blankBACAĞINDAN VURULDU

Tabancadan çıkan mermilerle Karademir’i bacağından yaralarken, saldırganlar olay yerinden kaçtı. Silah sesini duyanlar, olay yerine polis ve sağlık ekiplerini çağırdı.

Sağlık ekipleri, yaptıkları ilk müdahalenin ardından Fatoş Karademir’i hastaneye kaldırdı. Polis ekipleri ise yaptıkları olay yeri inceleme çalışmasının ardından 2 saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

blankTEK CELSEDE BOŞANDILAR

2010 yılında nikah masasına oturan ve iki çocukları olan Berdan Mardini ve Fatoş Karademir çifti geçtiğimiz mart ayında boşanmıştı.

Mardini’nin avukatının yaptığı açıklamada “Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebi ile taraflar ayrılma kararı alarak, anlaşmalı boşanma yoluyla evliliklerini sonlandırmışlardır” denilmişti.

Berdan Mardini’nin eski eşini vurdular!