Berfu Yenenler'den esprili paylaşım - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

20 Ekim 2020 - 06:45

Berfu Yenenler’den esprili paylaşım

2019 yılında Berfu Yenenler ile nikah masasına oturan ve aynı sene oğlu Kuzey’i kucağına alan oyuncu Eser Yenenler, geçtiğimiz günlerde kilo vermeye karar verdiğini açıkladı.

Berfu Yenenler’den esprili paylaşım
Son Güncelleme :

05 Ekim 2020 - 7:57

1

2019 yılında Berfu Yenenler ile nikah masasına oturan ve aynı sene oğlu Kuzey'i kucağına alan oyuncu Eser Yenenler, geçtiğimiz günlerde kilo vermeye karar verdiğini açıkladı.

2

90 gün sürecek olan düzenli diyet ve spor programına başladığını ifade eden oyuncunun eşi Berfu Yenenler, sosyal medya hesabından esprili bir paylaşımda bulundu.

3

Eşinin belini incelterek, kaslı hale getiren Yenenler, o kareyi takipçileriyle paylaştı. Berfu Yenenler'in "Kocamın giden kiloları için yas tutuyoruz. Ufak bir photoshop ile kocamı tam istediği kilo ve ince bele getirmiş olabilirim. Olsun o kadar, karılık görevi" notuyla yayınladığı gönderi takipçilerini gülümsetti.

4

"BU KİLO İŞİNİ KAPATIYORUM" YouTube kanalından "Ailenizin şişmanı zayıflıyor" başlığıyla bir video yayınlayan Yenenler, şunları söylemişti; "Bu kilo işini kapatıyorum. Çok önceden alınmış bir kararla hayırlısıyla kilo derdinden kurtuluyoruz. Spor hocamızla anlaştık, diyetimiz de belli. Çocuk büyüdü, evlendik, evimiz güzel oldu, stres bitti. Artık konstantre bir şekilde bu işi halledeceğimiz döneme geldik."

5

"Düğünümde hayatımdaki en şişman halimdeydim" diyen Eser Yenenler, "Şu an bile ondan daha zayıfım ama şu an bile kilom çok... Diyetimin ilk haftası bitti. Başlangıç kilom 137.9... Hedefimiz 110 kilo olmak. 1 Temmuz'da diyete başladım, 1 Ekim'de bitecek. Daha sonra hedef iki haneli kilolara düşmek" ifadelerini kullanmıştı.

6

"KOLTUĞU KIRDIM" Oturmaya çalışırken koltuğu kırdığını dile getiren Eser Yenenler, şunları söylemişti; "Kilo vermek zorundayım çünkü çok kırıcı anlar yaşıyorum. 'Kırıcı' derken gerçek anlamda kırıcı... Oturmaya çalışırken koltuğu kırdım. Eşim bu kez diyette bana çok destek oluyor. Kuzey ile yürüyüş yapıyoruz. Artık zayıflamamız lazım. Bu kilo meselesiyle en çok eşim uğraşıyor çünkü ben yıllarca 'şişman' linci yemeye alıştım ama benimle birlikte o da linç yiyor."