Berkay kiralık minibüsle geziyor! - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

27 Ekim 2020 - 20:33

Berkay kiralık minibüsle geziyor!

Etiler’de görüntülenen Berkay, “Yeni bir proje için mi bir araya geldiniz? sorusuna, “Dostlarımızla yemek yedik. İş de sohbet de vardı” cevabını verdi.

Berkay kiralık minibüsle geziyor!
Son Güncelleme :

12 Ekim 2020 - 8:55

1

Etiler'de görüntülenen Berkay, "Yeni bir proje için mi bir araya geldiniz? sorusuna, "Dostlarımızla yemek yedik. İş de sohbet de vardı" cevabını verdi.

2

Ünlü şarkıcının, test plakası olarak bilinen 'T' plaka sayesinde 2,6 milyon TL yerine yaklaşık 1 milyon TL'ye cip aldığı öne sürülmüştü.

3

Berkay, "Arkadaşlar bu konuyla ilgili daha sonra uzun uzun konuşacağız" diyerek, 'vergide indirim sağladı' iddiasını geçiştirdi.

4

'T' plakalı aracı yerine büyük minibüsle akşam gezmesine çıkan şarkıcı, "Kalabalık olduğumuz için bugün bunu kullanıyoruz" dedi.

5

İKİ MİLYON 200 BİN TL! Berkay Şahin, Kasım 2019’da garajındaki tüm araçları sattığını söylemişti. Daha sonra 2,2 milyon TL’ye Bentley marka bir otomobil aldığı haberleriyle gündeme gelmişti.

6

Henüz 6 aylık Bentley’i geri veren şarkıcının, yerine 380 bin dolar değerinde 2020 model Mercedes G serisi bir cip aldığı iddia edilmişti.