Berrak Tüzünataç-Ali Yörenç aşkı bitti! | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

4 Mart 2021 - 06:03

Berrak Tüzünataç-Ali Yörenç aşkı bitti!

Berrak Tüzünataç-Ali Yörenç aşkı bitti!
Son Güncelleme :

03 Şubat 2021 - 4:02

1

Berrak Tüzünataç, 2002'de dönemin yıldız futbolcusu İlhan Mansız'la yaşadığı aşkla adını duyurdu. Özel hayatıyla sıkça gündeme gelen oyuncunun son ilişkisi de yürümedi.

2

Her daim adından söz ettirmeyi başaran 37 yaşındaki oyuncu, geride kalan 19 yıla sayısız ilişki sığdırdı. Ancak hiçbir birlikteliğinin sonu mutlu bitmedi.

3

AYRILIK SEBEBİ! Takvim gazetesinin haberine göre; yaz başından beri senarist Ece Yörenç'in oğlu Ali Yörenç ile birlikte olan Berrak Tüzünataç, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisiyle yollarını ayırmaya karar verdi.

4

Tüzünataç, Yörenç'i Instagram'dan takibi bıraktı. Magazin basınıyla yıldızı barışmasa da aşklarıyla manşetlerden düşmeyen oyuncunun, ayrılık sebebinin kıskançlık olduğu konuşuluyor.

5

AŞKLA ÜNLENDİ 18 yaşındayken futbolcu İlhan Mansız'ın sevgilisi olarak tanınan Berrak, hemen ardından sosyetik Volkan Büyükhanlı aşkı sayesinde şöhreti yakalamıştı.

6

ŞEZLONGTA YAKALANDILAR Ünlü oyuncu, Temmuz 2012'de Çeşme'deki bir mekanda sabaha karşı Çağatay Ulusoy'la görüntülenmişti. Şezlongta dudak dudağa görüntülenen ikilinin kaçamağı olay yaratmıştı.

7

OKAN BAYÜLGEN'LE DE AŞK YAŞADI Tüzünataç, magazin dünyasından birçok güzelle kısa süreli aşklar yaşayan kendisinden 19 yaş büyük şovmen Okan Bayülgen'le de birlikte oldu.

8

OLAYLI İLİŞKİ Berrak Tüzünataç, yıllar önce bir dargın bir barışık aşk yaşadığı ünlü oyuncu Nejat İşler için "Birbirimizi mahvettik" itirafında bulunmuştu.

9

SUYABATMAZ BİRLİKTELİĞİ UZUN SÜRMEDİ Güzel oyuncunun aşk listesinde sunucu Burcu Esmersoy'un eski eşi olan iş insanı Berk Suyabatmaz gibi birçok sosyetik isim bulunuyor.