Bestemsu Özdemir'in kafası dalgın - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

20 Ekim 2020 - 06:15

Bestemsu Özdemir’in kafası dalgın

Ünlü oyuncu Bestemsu Özdemir, Nişantaşı’nda kafası dalgın halde görüntülendi.

Bestemsu Özdemir’in kafası dalgın
Son Güncelleme :

05 Ekim 2020 - 7:57

1

Ünlü oyuncu Bestemsu Özdemir, Nişantaşı'nda kafası dalgın halde görüntülendi.

2

Doktor kontrolü sonrası objektiflere takılan Özdemir, muayene sonrası kullanıp, çıkarmayı unuttuğu galoşları ile dikkat çekti.

3

9 yaşındaki Bestemsu Özdemir'in leopar desenli bir elbise ve siyah çizme tercih ettiği görüldü.

4

Bu arada geçtiğimiz yıl ticarete atılan ünlüler kervanına katılan Özdemir, Nişantaşı’nda açtığı restoranı devir ettiğini açıkladı.

5

Yaz tatilini bitirdiğini söyleyen Özdemir, şu açıklamalarda bulunmuştu; "Bir süredir buradayım. Bir Bodrum'a gittim erkek arkadaşımla. 10 gün falan oldu herhalde geleli. Bitti artık tatil. Sakin ve güzel bir tatildi. Alıştık artık, o kadar uzun zamandır evdeyiz ki...Hatta bir işim yoksa evden çıkmamaya çalışıyorum. Vaka sayısı biraz korkutuyor beni. O yüzden ne olacak bilmiyorum. Tatilde de en ücra yerlere gitmeye çalıştık. Zaten sosyal mesafeli şenzloglar vardı, o yüzden çok sorun yaşamadık."

6

Yakın zamanda bir tiyatro oyununda rol alacağını belirten Bestemsu Özdemir, "Yapabilecek miyiz bilmiyorum ama biz provalara başlıyoruz. Hatta şimdi oraya gidiyorum. Bir şekilde herkes hayatını devam ettirmek zorunda. Biz de o yüzden çalışmak zorundayız" şeklinde konuşmuştu.

7

Sevgilisi Can Aydın ile ilişkisi hakkında da konuşan Bestemsu Özdemir, "Çok mutluyum, her şey yolunda" açıklamasını yapmıştı.