BluTV, yeni orijinal dizisi ‘SAKLI’ ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor

featured
service

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, yeni orijinal dizisi ‘SAKLI’ ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dünyada milyonlarca defa izlenen ve 5 yıl devam eden ‘The Affair’ dizisinin adaptasyonu olacak ‘SAKLI’, birbirlerini yaralarından tanıyan iki evli insanın yasak aşkını anlatıyor. Merakla beklenen projenin başrollerini Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar üstlenecek. ‘SAKLI’nın yönetmen koltuğunda ise usta isim Ömür Atay yer alacak.

Üyelerine sunduğu özenle seçilmiş 10.000 saatten fazla yerli ve yabancı dizi, film, çocuk ve spor içeriklerinin yanı sıra Türkiye’de en fazla orijinal içeriğe imza atan BluTV, ‘SAKLI’ ile çok konuşulan yapımlarına bir yenisini daha ekliyor.

İZLEYENLERİN ALGISINI DEĞİŞTİRECEK, BAKIŞ AÇILARINI SORGULATACAK GÜÇLÜ BİR TUTKU, ALDATMA ve ALDANMA HİKAYESİ

‘SAKLI’nın adapte edildiği The Affair dizisi 2012’de Showtime’da yayınlanması ile birlikte tüm dünyada çok yoğun ilgi ve merakla karşılandı. Bölümlerin karakterler üzerinden iki farklı bakış açısı ile anlatılması dizinin hikayesi kadar anlatım tarzı ile de çok ses getirdi.

Aynı anda farklı bakış açılarının insanların hayatlarını ne denli değiştirdiğine şahit olacağımız, her yaştan izleyicinin kendinden bir şey bulacağı dizi, İspanya’dan sonra ilk kez Türkiye’de yapılan adaptasyonla seyirciyle buluşacak.

The Affair’in adaptasyonunun senaristi Deniz Akçay; İstanbullu Gelin, Hayat Bilgisi, Dila Hanım gibi birçok başarılı dizilerin tasarımını ve senaristliğini üstlenmiştir. ‘SAKLI’nın yönetmenliğini üstlenen Ömür Atay; Bir İstanbul Masalı, Masumiyet, Aşk Meydan Savaşı, Kapalı Çarşı ile hafızalara kazınmıştır.

Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal Olcay, Nur Sürer, Erdal Küçükkömürcü, Janset gibi değerli oyuncuların eşlik edeceği ‘SAKLI’ Temmuz ayı başında sete çıkmaya hazırlanıyor.

BLUTV: BluTV, ilk olarak 2016’da Türkiye’de ve ardından 2018’de Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da hizmete giren ve tüm dünyada Türkçe ve Arapça konuşan tüm izleyicilere sunulan önde gelen abonelikli online video izleme platformudur (SVOD). Discovery ile stratejik ortaklığının ardından BluTV, platformda discovery + içeriklerini ve Discovery, Discovery Science, Eurosport 1 ve Eurosport 2 gibi kanalları yayınlamaya başladı. BluTV 5. yılını kutlarken, dünya çapında milyonlarca kişiye ulaşan BluTV orijinal içerikleri, Türk dizileri ve filmleri, Hollywood ve uluslararası dizi ve filmleri içeren geniş bir içerik yelpazesi sunar. BluTV, dünya çapında milyonlarca insana ulaşan 37 orijinal içerik üretmiştir ve üyelerine 10.000 saatten fazla premium içerik ve canlı TV izleme seçeneği sunmaktadır. BluTV global olarak en geniş Türk içerik portföyünü tek çatı altında toplamaktadır.

MAY PRODUCTIONS: 2018 Mayıs ayında Metin Alihan Yalçındağ tarafından kurulmuştur. May Productions çağdaş vizyonu ile yenilikçi projelere imza atmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye ve uluslararası pazarda dizi ve sinema filmi projesi üretmeyi hedefleyen May Productions, Ölümden Beter projesi ile 2018 Sarajevo Film Festivali’nde en iyi drama dizi projesi ödülünü kazanmıştır. Nisan 2020’de FX Türkiye ve BluTV’de yayınlanan Alef dizisi Variety’nin “2020’nin En İyi 15 Uluslararası Dizisi” listesinde yer aldı.

BluTV, yeni orijinal dizisi ‘SAKLI’ ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor