Süper Kulüp Magazin

Bodrum Meyhanesi’nde Cenk Eren rüzgarı

Ünlü şarkıcı Cenk Eren, önceki akşam Bodrum Gündoğan’daki Bvs Bosphorus Otel içerisindeki Bodrum Meyhanesi’nde sahne aldı.

Bodrum Meyhanesi’nde Cenk Eren rüzgarı
32
16 Temmuz 2020 - 12:50

İşletmeciliğini Ali Sayar’ın yaptığı Bodrum Meyhanesi’nde sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak masa düzeni birer buçuk metre arayla hazırlandı.

Korona virüs tedbirlerine harfiyen uyan mekanı tıka basa dolduran Cenk Eren muhteşem performansının yanı sıra neşeli tavırlarıyla da sevenlerine eğlenceli anlar yaşattı.

Sahne performansı ve şovuyla da tam not alan başarılı şarkıcıya misafirler gece boyunca eşlik ettiler.

Bir an olsun yerinde durmayan Cenk Eren konserinin son bölümünde “Selda Bağcan Şarkıları” albümünden parçalar seslendirdi.

İki saatlik performansında Cenk Eren’i dinlemeye gelenler arasında Levent Kızıl, Melis Murathanoğlu, Aslı Şen, Eda Kosif, İpek Varol, Seda-Mert Vardar, Öznur Yakın, Burcu Hattat, Öykü Erdem, Binnaz Avcı, Taha Tatlıcı, Kadriye Olgar ve Buket Dereoğlu gibi sosyetenin yakından tanıdığı isimler vardı.

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.