Bomba itiraf bir çeteyi çökertti! Masaja diye gidip 100 TL'ye fuhuş yapmışlar | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

8 Mayıs 2021 - 16:04

Bomba itiraf bir çeteyi çökertti! Masaja diye gidip 100 TL’ye fuhuş yapmışlar

Hatay’ın İskenderun ilçesinde masaj salonlarına yapılan baskında para karşılığı fuhuş yaptığı belirlenen yabancı uyruklu 6 kadın ile iş yerini işleten kişi hakkında işlem yapıldı. Operasyonun, iki şahsın 100 TL karşılığında masaja gidip cinsel birliktelik yaşadıklarını itiraf etmeleri üzerine düzenlendiği ortaya çıktı.

Bomba itiraf bir çeteyi çökertti! Masaja diye gidip 100 TL’ye fuhuş yapmışlar
Son Güncelleme :

20 Nisan 2021 - 15:43

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince fuhuş yapan şahıslar, fuhşa aracılık ve yer temin eden şahıslara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Yenişehir Mahallesinde bulunan bir adresten çıkan R.E. ve Ö.B. isimli şahısların Tayland uyruklu kadınlara 100 TL karşılığı masaj yaptırdıkları, masaj sonunda cinsel birliktelik yaşadıklarını itiraf etmeleri üzerine adrese operasyon düzenlendi.

son dakika 3 sayfa hatay da masaj salonuna 14078169 256 o - Bomba itiraf bir çeteyi çökertti! Masaja diye gidip 100 TL'ye fuhuş yapmışlar

6 KADIN SINIR DIŞI EDİLECEK

Operasyonda U.L., A.S., P.S, S.S., K.A. ve C.C. isimli yabancı uyruklu kadınlar işlemleri için Asayiş Büro Müdürlüğüne götürüldü. 6 kadına para karşılığı fuhuş yapmaktan işlem yapılarak sınır dışı edilmek üzere Hatay İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi. İkameti kiralayan B.Ç. isimli şahıs hakkında ise fuhşa teşvik, yer temin etmek ve aracılık etmek suçlarından işlem yapıldı.