BÖYLE OLUR TEKİRDAĞ ÜNLÜLERİNİN KARŞILAŞMASI

Biri şehrin Büyükşehir Belediye başkanı diğeri ise şehrin tek televizyonu Trakya Türk'ün ana haber spikeri.

TEKİRDAĞ – Birinin adı Kadir Albayrak diğerinin ise Gizem Öztürk. Biri Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı, diğeri en az onun kadar önemli ilin tek ve tartışmasız en büyük yayın kuruluşu Trakya Türk Televizyonu‘nun genç ve sevilen ana haber spikeri.

Tekirdağ’a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener‘i takip için Süleymanpaşa‘ya giden Trakya Türk Televizyonu ana haber spikeri Gizem Öztürk, iş bitimi kanala dönüş için hareketinde kentin Direkleraltı mevkiinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak‘la karşılaştı.

blank

Başkan Albayrak‘ı arkasında bir fotoğrafçısıyla gören Öztürk, başkanın yanına gitti ve selamlaştı. CHP’li olmasına rağmen sağdan sola her partiyle dost geçinmesiyle bilinen Başkan Albayrak Öztürk‘le yaptığı ayak üstü sohbette ilde yaptığı çalışmalarla ilgili çeşitli bilgiler verdi.

Göreve geldikleri günden beri çalıştıklarını, halkın huzur ve refahı için yeni, farklı ve el değmemiş projeler geliştirdiklerini kaydeden Başkan Albayrak Trakya Türk Televizyonu Ana haber spikeri Gizem Öztürk‘le karşılaşmasından duyduğu memnuniyete şu sözlerle ifade etti.

“Tekirdağ için gece gündüz çalışıyorsak gelecekte yönetimleri devr alacak siz gençlerimize zahmetsiz ve kolay bir şehir bırakmak içindir. İlinizi çok seviniz çünkü siz bu şehrin sevdiği başarılı gençlerimizdensiniz” dedi

blank

blank