Süper Kulüp Magazin

BU HAFTANIN EN ÇOK ARTAN HİSSELERİ

Bu haftanın en çok artan hisselerinin listesi

BU HAFTANIN EN ÇOK ARTAN HİSSELERİ
20
05 Temmuz 2020 - 12:04

EN ÇOK ARTAN HİSSELER

HisseSonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
KUTPO38,8435.32%9.9738,8435,3437,501.242.95546.605.347,50
DOBUR14,6013.28%9.9414,6013,0514,26227.5303.243.972,24
ULAS5,645.13%9.945,644,905,321.863.2029.907.055,02
BURCE10,539.58%9.9210,539,6910,331.680.84617.366.153,75
MARKA2,662.42%9.922,662,402,5923.614.64761.057.219,26
UFUK5,444.95%9.905,444,955,4335.510192.977,42
PRKAB6,005.46%9.896,005,405,8320.432.170119.012.798,89
DITAS18,8917.19%9.8918,9016,8118,34432.0227.923.790,04
ORMA5,905.37%9.875,905,905,9068.806405.955,40
KPHOL3,903.55%9.863,903,883,9070.281274.001,50
KERVT5,134.67%9.855,134,754,9541.146.087203.510.285,58
VKFYO4,383.99%9.774,384,004,3013.969.72460.059.579,86
METAL1,391.27%9.451,391,391,39658.834915.779,26
SMART9,298.52%9.049,348,588,9519.739.696176.657.190,87
FRIGO19,6318.05%8.7519,6318,0519,3021.058406.464,94
VKING5,304.91%7.945,394,925,195.231.63927.140.079,26
TURGG58,2554%7.8759,4053,6057,70505.57729.169.031,00
IZMDC14,3313.32%7.5814,5413,2814,021.676.07623.495.369,12
ISBIR1.395,001300%7.311.430,001.251,001.392,091.4432.008.779,00
TDGYO4,213.94%6.854,213,904,073.028.29812.310.233,82
ESCOM4,103.84%6.774,203,904,0122.611.92790.669.217,92
OSTIM3,032.84%6.693,122,863,0251.852.444156.566.074,75
SKBNK1,601.5%6.671,651,491,56472.169.062738.753.109,73
OZGYO2,452.3%6.522,492,232,37110.767.917262.384.414,35
MRGYO2,342.2%6.362,402,232,3134.645.49580.183.653,44

EN ÇOK KAZANANLAR
    EN ÇOK KAYBEDENLER
      EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
        BUGÜN 1000TL NE OLDU?
        • -

          BORSA

        • -

          DOLAR

        • -

          EURO

        • -

          ALTIN

        KUR ÇEVİRİCİ

        Para Birimi

        Çevrilecek Para Birimini Seçin

        Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.