Süper Kulüp | Magazin | Müzik| Borsa | Dedikodu | Cemiyet | Influencer |

Buket Aydın ekranlara dönüş tarihini açıkladı!

Kanal D Ana Haber Bülteni sunuculuğu görevinden istifa eden ve ekranlara ne zaman döneceği merak edilen Buket Aydın, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Buket Aydın ekranlara dönüş tarihini açıkladı!
1266
28 Mayıs 2020 - 3:58

, 9 Mayıs’ta Kanal D Ana Haber Bülteni nuculuğu görevinden istifa etmişti. Aydın, o günden bu yana süren sessizliğini bozdu ve ne zaman ekranlara döneceğini açıkladı.

“EYLÜL AYI GİBİ YENİDEN BULUŞACAĞIZ”
Aydın paylaşımında “Mesajlarınızı okuyorum ama hepsine cevap vermem imkansız. Öncelikle beni sürekli soran anne babalarınıza hürmetlerimi iletin. Çocuklarımızın da gözlerinden öpüyorum. Yeni yayın dönemi yani Eylül ayı gibi yeniden buluşacağız.” ifadelerini kullandı.

https://www.instagram.com/p/CAsqOrUHESz/?utm_source=ig_web_copy_link

 

“GÖREVLERİMDEN İSTİFA EDEREK AYRILIYORUM”
, 9 Mayıs’ta sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak istifa ettiğini duyurmuştu. paylaşımında, “16 yıldan beri sizlere haber verme görevimi layıkıyla yerine getirebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktayım. Bu uğurda yeri geldi kendimi, yeri geldi ailemi ikinci plana koymaktan çekinmedim çünkü; sizlere haber vermek benim için nefes almak kadar kıymetli. Bu yaklaşımımın tezahürü olarak son 2 yıldır Demirören Medya Grubu bünyesinde üstlendiğim ağır sorumluluğumu gereği gibi ifa etmek için yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda. Hepimizin bildiği gibi yaşadığımız pandemi süreci içerdiği tüm zorluklara rağmen, bana kendimi dinleme ve hayatımı gözden geçirme şansı verdi. Evet, hayat çok kısa ve önceliklerimiz bizim kaderimiz. Durup, dinlenip, yeni bir yola yenilenmiş enerjimle çıkabilmek adına üstlenmiş olduğum görevlerimden istifa ederek ayrılıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

blank
blank
blank

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.