Buket Aydın ile ilişkisi biten Emir Sarıgül hakkında şoke eden iddia! | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

20 Haziran 2021 - 03:46

Buket Aydın ile ilişkisi biten Emir Sarıgül hakkında şoke eden iddia!

Buket Aydın ile ayrılık kararı alan Emir Sarıgül, bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı Sibel Can’la tekrar gündeme geldi. Sibel Can ile Emir Sarıgül hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Buket Aydın ile ilişkisi biten Emir Sarıgül hakkında şoke eden iddia!
Son Güncelleme :

12 Mayıs 2021 - 23:33

Sunucu Buket Aydın, Şişli’nin Eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül ile bir yıllık ilişkisine son noktayı koydu. Kariyerine odaklanmak isteyen Buket Aydın, Sarıgül’ün “Çalışma, gel hemen evlenelim” baskılarına dayanamayıp ayrılık kararı aldı.

Emir Sarıgül, ayrılık haberlerinin ardından bu kez Sibel Can ile gündeme geldi. Sibel Can’ın bayram tatili için soluğu Bodrum’da aldığı iddia edildi.

İddialara göre; ünlü şarkıcı, Buket Aydın’dan yeni ayrılan Emir Sarıgül’ün teknesinde yaz sezonunu açtı. Demir attıkları koyda çevredeki tekneler tarafından görülen ikili, deniz ve güneşin keyfini çıkardığı öne sürüldü.

Daha önce de adı Emir Sarıgül ile aşk dedikodularına karışan Sibel Can, “Böyle bir durum söz konusu değil.” demişti. Ancak ünlü şarkıcıdan, yeni iddialarla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.