Burak Deniz ve Didem Soydan ayrıldı mı?

featured
service

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın Gör Beni programına konuk olan ve dikkat çeken açıklamalarda bulunan Didem Soydan ile Maraşlı dizisinin yıldızı Burak Deniz’in ayrıldığı iddia edildi. Ünlü oyuncu Burak Deniz’in hamlesi iddiaları güçlendirdi.

ATV’de ekrana getirilen Maraşlı dizisindeki başarılı oyunculuk performansı ile adından söz ettiren Burak Deniz ile model sevgilisi Didem Soydan’ın ayrıldığı iddia edildi.

Burak Deniz’in sevgilisi Didem Soydan ile ortak olan spor hocasını değiştirmesi dikkatlerden kaçmadı. İkili, daha önce Adil Ayvaz’la çalışıyordu. Burak Deniz kısa süre önce rol arkadaşı Alina Boz’un spor hocası Kerim Savaş Sarı’yla çalışmaya başladı.

blank

OYUNCULUK SORUSUNA VERDİĞİ CEVAP DİKKAT ÇEKMİŞTİ

‘Siz oyunculuk yaptınız mı hiç?’ sorusuna da yanıt vermiş olan Didem Soydan, ‘Yapmak zorunda kaldım. Hiç istemeden yaptım. Çünkü kiramı ödemem gerekiyordu ve bir anda sana hiç böyle bir işle ilgili bir bilgin, tecrüben olmamasına rağmen bir para veriyorlar ve evinin bir aylık kirası çıkıyordu. Ben de tabi ki kabul ettim.

Hiç yeteneğim olmadığı bir sektörde iki, üç işte yer aldım. Çok uzun zamandır hayır diyorum. Teklif geldiğinde hala şaşırıyorum. Biliyor olmanı lazım hatta öyle bir yeteneğim yok hem de istemiyorum’ ifadelerini kullanmıştı.

 

Burak Deniz ve Didem Soydan ayrıldı mı?