Burcu Kıratlı 'Nez' sessizliğini bozdu! -Süper Kulüp

4 Aralık 2020 - 07:35

Burcu Kıratlı ‘Nez’ sessizliğini bozdu!

Müzisyen Sinan Akçıl’ın Nez isimli bir güzelden baba olmaya hazırlandığı yazılmıştı.

Burcu Kıratlı ‘Nez’ sessizliğini bozdu!
Son Güncelleme :

20 Ekim 2020 - 14:46

Sinan Akçıl, “Mide bulandırıcı haberlere itibar etmeyin” dedi ve ekledi: “Ayrılık sürecinde olsak da Burcu, değer verdiğim ve sevdiğim tek kadındır. Atılan bu çirkin iftiralar sayesinde ilişkimizin güzelliğini hatırlayıp ve her ilişkide olan sorunlarımızın küçük olduğunu fark edip birbirimize daha güçlü bağlanıyoruz aslında…”

Paylaşımına Burcu Kıratlı için yazdığı ‘Mucize’ şarkısını da ekleyen ünlü müzisyen, güzel oyuncuya “İyi ki varsın Burcu… Mucize dedikleri 3 hece” diye seslendi.

İkili buzları eritirken Uçankuş TV’de ekrana gelen “Hayatın İçinden” programında Erol Köse kulağına gelen bir duyumu izleyicilerle paylaşarak “Burcu Kıratlı bir protokol hazırlamış. Sinan Akçıl da Burcu’nun tüm şartlarını kabul etmiş. ‘Bu tarz dedikoduya yol açacak şeylerden uzak duracağım’ diyerek söz vermiş.” ifadelerinde bulundu.

‘Bu sabah tam 11 kez beni aradı’

Burcu Kıratlı da Posta Gazetesi’ne konuştu.

Oyuncu, “3 gündür bu şizofren kadın ile uğraşıyorum. Bu sabah tam 11 kez beni aradı. Çıkan haberlerle ilgili. Sanki benim arkadaşım bana açıklama yapıyor.

‘Takıntılı’

Sinan’ın telefonuna yolladığı sesli mesajları var. ‘Ben senin için her şeyi yaparım, Burcu’ya gider neler neler anlatırım’ diyor. Takıntılı. Kadın hırsa kapılmış belli ki. Ama Sinan’ın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum” ifadelerinde bulundu.