Burhaniye’de Yeni Cenaze Aracı Hizmete Girdi

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğünün araç filosuna yeni bir cenaze taşıma aracı daha eklendi. Büyük Avrasya Holding tarafından Burhaniye Belediyesi’ne bağışlanan cenaze nakil aracı hizmete girdi.

Büyükşehir yasasıyla birlikte hizmet alanı genişleyen Burhaniye Belediyesi, Sağlık Hizmetleri konusunda yoğun bir çalışma içine girerken, ücretsiz cenaze hizmeti vermeye başladı.

“Cenazeniz Cenazemizdir” sloganıyla yola çıkan belediyenin ücretsiz cenaze hizmetleri takdir topladı.

Vatandaşa acılı gününde her anlamda yardımcı olarak, cenazelerinin kaidelere uygun ve sorunsuz bir şekilde defnedilmesini sağlarken hayırsever vatandaşların da büyük ilgisini gördü.

Geçtiğimiz aylarda yine Burhaniye Belediyesi’ne donanımlı bir ambulans bağışı yapan Büyük Avrasya Holding, bu defa da cenaze nakil aracı hediye etti. Aracın anahtarı, Büyük Avrasya Holding adına Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Çelik tarafından Belediye Başkanı Necdet Uysal’a teslim edildi.

Yeni aracın kazasız belasız kullanılması için kurban kesildikten sonra karşılıklı olarak protokollerin imzalanmasının ardından araç hizmete girdi.

Doğan Çelik’e teşekkür eden Başkan Necdet Uysal, ilçe halkına hizmet için çalıştıklarını söyledi.

Hayır sever, Doğan Çelik ise, fahri bir Burhaniyeli olduğunu belirterek Belediye Başkanı Necdet Uysal’a, Burhaniye için her konuda destek olacaklarını kaydetti.

yorum Yap