Süper Kulüp Haberleri

Buse Terim babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi!

Koronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim’in kızı Buse Terim babası hakkında yeni bir paylaşım yaptı…

Buse Terim babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi!
12
24 Mart 2020 - 15:15

Dün akşam sosyal medyadan bir açıklama yaparak koronavirüs‘e yakalandığını duyuran Fatih Terim‘in kızı Buse Terim Bahçekapılı, babasının durumu hakkında bilgi verdi. Söze duygularını aktararak başlayan Terim, “Korku… En kötüsü bu… Bir şey olacak korkusu. Umuyorum ve dua ediyorum bu süreçte sağ salim ve hasarsız çıkacak ama yanında olamamak nasıl bir his biliyor musunuz? Çok kötü… Yanına gidememek, yanında olamamak, görememek.” dedi.

“RİSK GRUBUNDA OLMASININ VERDİĞİ KORKU…”

Buse Terim babasının sağlık durumu hakkında ise şunları söyledi: “Risk grubunda olmasının verdiği korku, kronik bir rahatsızlığının olmamasını verdiği bir nebze rahatlama ama yetmiyor işte. Göz göre göre bu duruma gelmiş olması ise içimi en çok acıtan taraf. Şu anda hastanede tedavisine başlandı.” 

Buse Terim, “Merak ettiğinizi biliyorum. Mesajlarınızı okuyorum, bu yüzden bu mesajı yazıyorum. Benim için hayatımın en kıymetli insanı babam, bu süreç geçecek ve bittiğinde hayatımda hiç olmadığı kadar sarılacağım ona. Yazdığınız tüm mesajlar için teşekkür ederim.” sözleriyle yazısını noktaladı.

Süper Kulüp Magazin © 2013 - 2021 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.