Çağla Şıkel’in gizemli arkadaşı kim çıktı?

Çağla Şıkel, geçtiğimiz akşam Bomonti'deki bir mekanda gizemli bir erkekle objektiflere yansıdı. Mekan içerisinde samimi olduğu görülen Şıkel'i yanındaki arkadaşı bir an olsun yalnız bırakmadı.

Daha önce kalbinin boş olduğunu söyleyen manken Çağla Şıkel, “Yanınızda birini göremeyecek miyiz?” sorusuna, “Ben de isterim ama şu an tek başıma olmayı ben istedim. İleride yanımda birinin olmasını da ben isteyeceğim.” yanıtını vermişti.

“BİRİYLE EL ELE ÇIKMAK İÇİN AŞK YAŞAMAM LAZIM”

Şıkel, ayrıca, “Aşk tabii ki çok güzel bir şey ama bu dakikadan sonra herhangi bir aşk yaşamam. Hoşlandım diye biriyle beraber olamam. Biriyle el ele çıkmak için çok büyük bir aşk yaşamam lazım.” şeklinde konuşmuştu.

GİZEMLİ ARKADAŞ AÇIKLAMASI

Çağla Şıkel, geçtiğimiz akşam Bomonti’deki bir mekanda gizemli bir erkekle objektiflere yansıdı. Mekan içerisinde samimi olduğu görülen Şıkel’i yanındaki arkadaşı bir an olsun yalnız bırakmadı.

İkilinin 3 aydır aşk yaşadığı iddiaları gündeme gelirken Şıkel, görüntülendiği kişinin gittiği mekanın ortağı olan yakın arkadaşı Serdar Ormancı olduğunu söyleyerek Ormancı’nın kendisini kapıya kadar geçirdiğini söyledi.

YORUM