Caner Karaloğlu villasında 150 kişilik parti düzenledi! - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

22 Ekim 2020 - 21:40

Caner Karaloğlu villasında 150 kişilik parti düzenledi!

Takvim’den Doğan Savaş’ın haberine göre; sosyetik iş insanı Caner Karaloğlu, önceki gece Yeniköy’de kendisine ait olduğu iddia edilen villada pandemi kurallarını hiçe saydı. Karaloğlu, yaklaşık 150 kişilik ekiple doğum günü partisi yaptı.

Caner Karaloğlu villasında 150 kişilik parti düzenledi!
Son Güncelleme :

29 Eylül 2020 - 22:33

1

Takvim'den Doğan Savaş'ın haberine göre; sosyetik iş insanı Caner Karaloğlu, önceki gece Yeniköy'de kendisine ait olduğu iddia edilen villada pandemi kurallarını hiçe saydı. Karaloğlu, yaklaşık 150 kişilik ekiple doğum günü partisi yaptı.

2

Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden partiye; Şeyma Subaşı, model Şevval Şahin, şarkıcı Ayşe Özyılmazel, Buse İskenderoğlu ve iş insanı Uğur Güven de katıldı. Yüksek sesten rahatsız olan komşular ise hemen polisi aradı.

3

Uğur Güven, balkonda otururken objektiflere yakalandı. Ekiplerin geldiğini öğrenen Şevval Şahin, Buse İskenderoğlu ve Ayşe Özyılmazel ise partiden ilk ayrılan isimler oldu.

4

Evde kalanlar ise müziğin sesini kısıp camları kapattı. Partide sabaha kadar eğlenen katılımcılar, maske ve mesafe kuralına aldırış etmedi.

5

Kendi evinde verdiği partide çektirdiği fotoğrafları sosyal medyada paylaşan Şevval Şahin’in bu sefer bir paylaşım yapmaması dikkat çekti.